Miotły we śnie znaczenie | Sennik Online

Miotły występujące w snach zazwyczaj wskazują na chęć ustabilizowania się i uporządkowania swojej przeszłości. Niekiedy symbol ten przestrzega przed zawarciem znajomości z nieuczciwą osobą oraz fałszywymi przyjaciółmi.

Miotły pojawiające się w marzeniach sennych często wróżą liczne kłótnie i nieporozumienia z otoczeniem. Miotła jako główny atrybut czarownicy, może wskazywać na pojawienie się w naszym życiu kobiety o silnym charakterze, która zechce nas zdominować. Jeśli sen był przyjemny, wówczas zapowiada zmiany na lepsze! Kiedy we śnie dostrzegasz kobietę z miotłą w ręku to bardzo dobry znak. Symbol ten świadczy o Twojej pracowitości, poświęceniu oraz wielkiej miłości, jaką darzysz bliskich – wszystko, co robisz, robisz właśnie dla nich…

Jeżeli we śnie zobaczysz bardzo dużą ilość mioteł, to mniej się na baczności. Sen przestrzega przed rodzinnymi kłótniami oraz sporami, które negatywnie odbiją się nie tylko na Twoim samopoczuciu, ale także utrudnią Ci codzienne funkcjonowanie. Sen, w którym zamiatasz coś przy pomocy miotły to bardzo dobra wróżba, wieszcząca pomyślne rozwiązanie problemu, który od dawna zaprzątał Twoją głowę. Kiedy w marzeniu sennym widzisz inną osobę, która zamiata coś przy pomocy miotły, to możesz odetchnąć z ulgą. Wróżba wieszczy wielką pomyślność oraz szczęście, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wszystko ułoży się po Twojej myśli!

Sen, w którym kupujesz nowe miotły, mówi o tym, że wyjawisz pewnej osobie wiele sekretów dotyczących życia osobistego, czego później będziesz bardzo żałować. W Twoim otoczeniu znajdują się także fałszywe osoby, które zrobią wszystko, aby Ci zaszkodzić. Dlatego też uważaj na to, komu i co mówisz, bo może Cię to wiele kosztować. Jeżeli we śnie odstawiasz miotły w kąt, oznacza to, że zbyt lekko podchodzisz do swoich obowiązków. Zaniedbując je, narażasz się na poważne konsekwencje. Alternatywnie sen mówi o tym, że nie należy zamiatać ważnych spraw pod dywan. Zapamiętaj! W wielu przypadkach czas odgrywa bardzo istotną rolę.