Magik we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Magia lub magik, który robi sztuczki, to Twoje życie uczuciowe będzie teraz pod szczęśliwą gwiazdą. Czeka Cię spełnienie w miłości i wiele pięknych chwil z ukochaną osobą.

Magia często zdaje się być ostatnią nadzieją dla ludzi w problemie. Kiedy wszystko już zawiedzie, nawet wiara, ludzie biorą się za to co im pozostało. Jeśli w prawdziwym życiu wydarzyło się coś co Cie w zasadzie wgniotło w ziemię, a we śnie zobaczyłeś kobietę przepowiadającą przyszłość, rozważ wizytę u magika.

Dla kobiety, która widziała siebie w roli magika, sennik przewiduje dobre zmiany. Koniec z nieszczęściem, otrzymasz możliwość wzięcia spraw w swoje ręce i lepszą samorealizację. Wykorzystaj ten dobry okres do spełnienia innych swoich planów. Dla niektórych dziewczyn taki sen, to również zapowiedź spotkania interesującego mężczyzny, z którym nawiążesz dłuższą relację.

Uprawianie czarnej magii we śnie jest symbolem gniewu i frustracji. Być może nie wszystkie plany zostały zrealizowane bądź ich realizacja nie idzie tak szybko jak tego byś chciał. Dzięki swojej cierpliwości i wytrwałości będziesz w stanie pokonać wszelkie bariery. Nie bój się prosić o pomoc, szczególnie rodzinę i znajomych.

Rzucanie zaklęć we śnie jest dobrym znakiem dla osób młodych. Wkrótce poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację. Być może poznasz ją na najbliższych wakacjach, które w każdym aspekcie będą należeć do udanych. Czeka Cię dużo pozytywnej energii, a zbliżający się okres będzie dla Ciebie magicznym przeżyciem. Wykorzystaj ten czas na realizacje swoich ambitnych planów, bo teraz masz większą szansę na ich powodzenie.

Jeśli znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji, a we śnie ujrzałeś magika, oznacza to, że nie masz już sił na radzenie sobie z problemami. Bardzo możliwe, że jesteś już na skraju wycieńczenia i powinieneś chociaż na chwilę odpuścić. Nikt nie jest w stanie ciągle walczyć, a odpoczynek jednak pozwoli Ci się zregenerować.  Rozważ udanie się na urlop, a jeśli nie masz takiej możliwości to wyjedź chociażby na weekend.