Mur we śnie może być interpretowany na kilka sposobów, niemniej jednak zazwyczaj jest symbolem bariery lub przeszkody. W pierwszym przypadku, sen o murze może oznaczać to chęć uniezależnienia się bądź to od najbliższych ludzi, bądź to od otaczającej daną osobę rzeczywistości. Dotyczy to szczególnie osób, które czują się w jakiś sposób hamowane przez znajomych, nawet jeśli mają oni dobre zamiary.

W drugim przypadku Mur śni się osobom, które na co Dzień napotykają na jakąś barierę, która przeszkadza im w dotarciu do celu. Szczególnie odnosi się to do osób ambitnych, które próbują osiągnąć jakiś cel zawodowy, ale coś staje im na przeszkodzi. W takich przypadkach Mur pojawiający się w snach jest symbolem owych przeszkód i wyparciem potrzeby jej pokonania. Ważne jest poznanie tej bariery. Z czym jest ona związana? Może brakuje Ci kompetencji? Wykształcenia?

Dodatkowo barierę możemy czuć również w związku. Bariera może być związana z strachem przed odtworzeniem się przed drugą połówką. Może tu chodzić np. o jakieś sekrety z naszej przeszłości.

Mur, którego nie można pokonać

– Twoje wewnętrzne ograniczenia i brak wiary w siebie nie pozwalają Ci iść do przodu i stawiać czoła problemom

Przeskakiwać mur – uda Ci się pokonać trudności lub uwolnić od toksycznego związku / znajomości

Wysoki mur – bariery do pokonania mogą być poważniejsze niż Ci się wydaje

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.
Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.