Instrument muzyczny we śnie zapowiada nowe wyzwania w życiu – być może będziesz mieć nowe zadania w pracy, możesz otworzyć własną firmę lub rozpoczniesz budowę domu. Instrument muzyczny zapowiada, że takie przedsięwzięcie będzie wymagać od Ciebie wiele wysiłku, zaangażowania i inicjatywy.

Jeśli śniło Ci się, że grasz na instrumencie to znaczy, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju “przywódcą grupy”.

Dla wielu osób sztuka jest sposobem na uzewnętrznienie swojego wnętrza. Takie zjawisko zachodzi zarówno w przypadku malarzy, którzy poprzez malowanie pokazują swoje wnętrze. Tak samo jest w przypadku muzyków, pisarzy i innych artystów. Osobami kreatywnymi, czy też jak zostało to wcześniej wspomniane w treści artykułu “artystami” są często introwertycy. Introwertyk to osoba, która nie do końca dobrze czuje się w dużym towarzystwie. Artyści również często są indywidualistami. Sztuka pozwala im na kontakt ze światem oraz przy okazji na zarobek.

Podczas interpretacji snu w którym jesteśmy muzykami grającymi na jakimś koncercie lub w innym miejscu należy mieć na uwadze nasze otoczenie. Szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj muzyki jaką gramy oraz sposób w jaki jest ona odbierana przez nasza publiczność.

Jeśli śnił Ci się zakup instrumentu muzycznego, bardzo możliwe, że wewnętrznie pragniesz umieć grać na jakimś instrumencie. Jeśli po przebudzeniu jakiś konkretny instrument siedzi Ci w głowie może warto pomysleć nad tym, czy to nie jest jakieś Twoje marzenie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować równiez sny o podobnej tematyce: Muzyka, Muzycy, brać ślub oraz Dziecko