Flota we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o flocie zapowiada podróż, która zmieni Twoje życie na lepsze. Flota we śnie często zapowiada Podróż lub zmianę miejsca związaną z pracą, interesami lub innymi celami zarobkowymi

Osoba, której śni się, że płynie flotą statków odbędzie niedługo pewnego rodzaju wewnętrzną podróż. Będzie ona przechodzić przemianę w życiu emocjonalnym, dzięki której będzie mieć poczucie lekkości, wynikającej ze zmiany w podejściu do niektórych spraw. Osoba, której śni się, że płynie statkiem po spokojnej wodzie lub w pełnym słońcu. Bez wątpienia dokona niedługo rewolucji związanej ze zmianą stylu życia i priorytetów. Być może wyrwie się z frustracji lub wdroży nowe postanowienia. Czegokolwiek będzie dotyczyć zmiana będzie ona spowodowana inicjatywą śniącego i przyniesie mu wiele korzyści. Jeśli zmiana będzie dotyczyć miłości i związku to śniącego bez wątpienia czeka wielkie szczęści i spełnienie w tym uczuciu.

Tonący statek – Sen o tonącym statku często przytrafia się osobom, które są w trudnej sytuacji emocjonalnej. Przechodzą zmiany które mogą doprowadzić je do załamania nerwowego. Tonący statek oznacza destrukcję uczuciową, ale jednocześnie symbolizuje „zatopienie” pewnych emocji po to aby zrobić miejsce dla nowych.

Zawracający statek – Jeśli śni ci się, że statek gwałtowanie zawraca to czeka cię gwałtowna zmiana w życiu emocjonalnym.

Wypaść za burtę – Trzymaj emocje pod kontrolą ponieważ z powodu miłości lub innych silnych uczuć możesz za bardzo oderwać się od rzeczywistości a „powrót na ziemię” może się okazać bolesny.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.