Kaczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Kaczka to czeka Cię sporo dodatkowych obowiązków związanych ze sprawami domowymi, możesz poczuć Zmęczenie i przeciążenie pilnymi sprawami.

Wielka księga snów raczej niejednoznacznie interpretuje to, co oznaczają martwe kaczki we śnie. Z jednej strony martwy ptak mówi o nadchodzącej nieprzyjemnej wieści, która dotyczy bliskich osoby śpiącej. Również martwe kaczki symbolizują kłopoty, których nie da się rozwiązać bez pomocy.

Możliwe, że przyśniło Ci się polowanie na kaczki we śnie. Taki sen zapowiada burzliwy czas w życiu. Może to być związane z konfliktami, które mogą się pojawić w życiu prywatnym.

We śnie udało nam się złapać kaczkę? W prawdziwym życiu bez wątpienia czeka nas sukces i dobrobyt. Możliwości materialne śniącego znacznie przekroczą potrzeby wszystkich członków rodziny. Zabić kaczkę we śnie, interpretowane jest przez sennik jako poważne trudności finansowe śniącego.

Zobaczyć we śnie wiele kaczek, na śnie, ostrzega przed niespodziewanym, ale przyjemnym pojawieniem się gości. Usłyszeć ptasi róg – dla radości i zabawy. Dla kobiety, taki obraz jest rozszyfrowany jako wczesne małżeństwo lub swatanie. Sen, w którym kaczki pływają po powierzchni wody, zapowiada kompletną sielankę i harmonię dla kochanków. Patrzenie na ptaki nurkujące w wodzie symbolizuje przymusową, wyczerpującą pracę, upokarzającą zależność od innych ludzi. Latające ptaki – dla bogactwa i dobrobytu materialnego.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.