Ślub we śnie znaczenie | Sennik Online

Ślub

Sennik online mówi, że jeśli śnił Ci się ślub a jesteś osobą, która znalazła już swoją drugą połówkę, ale nie podjęliście jeszcze decyzji o wspólnym życiu, to sen o ślubie jest projekcją pragnienia poślubienia drogiej Ci osoby. Czas zacząć poważniej myśleć nad związaniem się z Twoim partnerem/ partnerką na całe życie. Według sennika online nie powinno się lekceważyć snów o ślubie – one pokazują czego tak naprawdę pragniesz i o czym w skrytości ducha ostatnimi czasy myślisz.

Senniki na wiele rożnych sposobów odczytują symbolikę snu o ślubie, ale wspólny mianownik dla marzeń sennych odnoszących się do ślubu jest pragnienie posiadania bratniej duszy. Nie ma w tym nic ani złego, ani dziwnego – nikt nie jest samotną wyspą, każdy potrzebuje w swoim życiu oparcia jakim jest druga osoba.

Kolejna interpretacja snu o ślubie, którą przedstawia nasz sennik jest kierowana do osób będących w związku małżeńskim. Jeśli jesteś taką osobą i od czasu do czasu przytrafiają Ci się sny o ślubie lub weselu to być może nie do końca jesteś zadowolona z dotychczasowego pożycia małżeńskiego. Owe sny mogą być wołaniem o rozwiązanie tej sytuacji.

Jak interpretować?

Jeśli śnił Ci się ślub i chciałbyś poprawnie zinterpretować ten sen, powinieneś sobie zadać pytanie jak się czułeś na tym ślubie. Czy byłeś radosny? Zadowolony? Szczęśliwy?
Jeśli tak, może być to powiązane z tym co dzieje się w Twoim życiu. Możliwe, że zaczynasz coś nowego powiązanego z dużą odpowiedzialnością. Natomiast jeśli czułeś się źle na tym ślubie, możliwe, że jesteś nieszczęśliwy. To nieszczęście najprawdopodobniej jest powiązane z tym co się dzieje w Twoim życiu, szczególnie w strefie prywatnej.

Również warto przy interpretacji uwzględnić gdzie odbywał się ten ślub, czy znasz to miejsce. Jacy goście się tam pojawili, w jakim byli nastroju oraz to w jakim kolorze była suknia panny młodej. Informacje na temat innych kolorów możesz znaleźć w naszej bazie snów. Zapraszamy do lektury.