Zobaczenie twierdzy we śnie zapowiada pomyślny okres zarówno pod względem materialnym jak i osobistym. Twierdza jest symbolem bezpieczeństwa wynikającego z zaradności i zapobiegliwości. Jeśli więc śniło Ci się, że znajdujesz się za ochronnymi murami twierdzy oznacza, że jesteś osobą dbającą o przyszłość, dzięki czemu czeka Cię dobrobyt i pomyślność w dalszej perspektywie.

Czy miałaś sen, w którym byłaś uwięziona w twierdzy? Taki sen może wskazywać o tłumionych emocjach w rzeczywistości. Czujesz brak ze zrozumienia ze strony swoich bliskich i przyjaciół. Niekiedy nawet nie chcesz spróbować z nimi porozmawiać, bo boisz się, że Cię nie zrozumieją lub oczekujesz negatywnej reakcji. Taki stan może być też oznaką pogłębiającej się depresji, którą nie należy bagatelizować. Skonsultuj się z psychologiem, który oceni Twój stan zdrowia i nakieruje na właściwą terapię. Jesteś w stanie sobie wyjść z tej ciężkiej sytuacji.

Co oznacza sen, w którym zwiedzałaś twierdzę? Taki sen może zwiastować nieoczekiwane wieści. Wkrótce masz też okazję na otrzymanie odpowiedzi na pytania, które od długiego czasu nie dawały Tobie spokoju. Być może również poznasz skrywane tajemnice swoich bliskich i przyjaciół, które mogą wpłynąć poważnie na Twój światopogląd. Zadaj sobie pytanie czy poznanie prawdy jest rzeczywiście tego czego pragniesz.

Zniszczona twierdza we śnie symbolizuje strach i brak powodzenia w rzeczywistości. Nie podejmujesz się nowych wyzwań, gdyż z góry zakładasz, że odniesiesz porażkę. Ten cykl się zamyka i co raz bardziej nie wiesz jak odmienić swój los. W najbliższym czasie zaplanuj sobie drobne postanowienia i powoli dąż, żeby je zrealizować. Z czasem zwiększaj zakres postanowień, aż nie nabierzesz pewności. W niektórych przypadkach warto poprosić o pomoc bliskich i przyjaciół, którzy Twoje dobro mają na uwadze.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen jest oznaką siły. Nic nie jest w stanie Cię zatrzymać i masz bardzo określony plan działania. Warto w najbliższym czasie poczynić kolejne plany inwestycyjne.