Sen o uwodzeniu to wspaniały sen zapowiadający miłosne podboje każdemu poszukiwaczowi miłosnych przygód.

Znaczenie snu, w którym uwodzimy inne osoby

Jeśli śniło Ci się, że występujesz w roli uwodziciela lub uwodzicielki to miej się na baczności ponieważ Strzała Amora może trafić Ciebie ? ale to nie Ty będziesz kontrolować sytuację! Jeśli śni Ci się, że ktoś uwodzi Ciebie to znaczy, że jesteś osobą otwartą na romanse i nowe znajomości ? dzięki swojej aurze będziesz przyciągać uwagę płci przeciwnej, będziesz cieszyć się zainteresowaniem i adoracją.

Bycie otoczonym przez pokusy we śnie jest niebezpiecznym znakiem. W rzeczywistości może być osoba, która celowo zwodzi Cię w nieprzyjemny biznes. W tym okresie szczególnie zadbaj o pomoc od przyjaciół i bliskich ludzi, gdyż pomogą Ci wyjść z ewentualnych problemów i zidentyfikować nieuczciwą osobą.

Uwodzenie kobiety we śnie przez mężczyznę jest symbolem narcyzmu. Twoja miłość do siebie jest tak wielka, że inne osoby są przez Ciebie traktowane bardzo płytko. Postaraj się pozbyć tej negatywnej cechy, bo zrazisz do siebie bliskie Ci osoby, którym zależy na Twoim dobrobycie.

Kobiece kuszenie jako symbol senny – jak je interpretować?

Kobieta, która uwodzi we śnie faceta jest symbolem niskiej samooceny. Niekiedy jest to wskazówka, że jest to moment, aby poprawić własną ocenę. W innym przypadku nie będziesz w stanie dzielić się szczęściem ze swoim partnerem. Inna interpretacja mówi o braku siły i woli w działaniu.

Pozytywnym znakiem jest jeśli kobieta kusiła mężczyznę erotycznie. Taki sen wskazuje, że śniąca osoba chce należeć do jednego partnera i pożąda stabilności. Jeśli we śnie doszło do współżycia, wkrótce spotkasz interesującego i wpływowego faceta.

Jeśli byłeś kuszony we śnie, to należy uważać. Ktoś w rzeczywistości próbuje Cię oszukać lub zaangażować w oszustwo. Jeśli nie potrafisz oprzeć się pokusie, taki sen mówi, że brak Ci sprytu i pomysłowości w sferze miłosnej lub biznesowej. Jeśli oparłeś się swoim żądzom, taki sen mówi, że jesteś silną osobą, która jest w stanie zrealizować każde postanowienie.