Sen o castingu w przypadku kobiety sporo mówi o jej podejściu do swojego Ciała i relacjach z otoczeniem. Jeśli śniło Ci się, że bierzesz udział w castingu to bardzo prawdopodobnie, że czujesz się ciągle oceniana a Aprobata otoczenia jest Ci potrzebna do zaakceptowania siebie. Casting we śnie wyraża także jak dużą wagę przywiązujesz do prezencji i przekonanie, że dobry wygląd jest niezbędny do tego aby zostać uznanym przez innych. Stąd w Twoim życiu może pojawić się presja aby zawsze dobrze wyglądać, zachowywać się zgodnie z pewnymi regułami i aby spełniać oczekiwania innych odsuwając na bok swoje własne potrzeby.

Bycie na castingu wiąże się również z pewnym odczuciem “bycia pod lupą”. Na takim castingu każdy nasz ruch, każda mina, każda czynność jest obserwowana przez ludzi nas oceniających. Wiele osób nie lubią takich sytuacji gdyż nikt nie lubi podlegać kontrolom oraz sprawdzeniom. Sen w którym bierzemy udział w castingu zatem oznaczać może, iż obawiamy się jakiejś kontroli. Strach ten związany jest z naszym życiem. Niezależnie od tego, czy mowa jest tu o życiu prywatnym(skontrolowanie jakiegoś obszaru, w wyniku czego np. ktoś się dowie o czymś co zrobiliśmy w przeszłości). Bądź kontroli tego co jest związane z naszą pracą. Mowa tu o kontroli szefa, który nas nadzoruje bądź któregoś z urzędów.

Dodatkowo sam Casting może nam się śnić w kontekście ubiegania się o jakąś posadę. Często w castingach uczestniczy duża zgraja osób. Może to odzwierciedlać chęć pozyskania lub zdobycia czegoś w naszym prawdziwym życiu.

Zainteresowała Cie treść niniejszego artykułu? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do ich zadawania w komentarzach pod artykułem. Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie w niniejszym artykule? Skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu strony. Dodatkowo może Cie zainteresować artykuł Aktor.