Sny w których pojawia się motyw elegancji przytrafiają się często kobietom i stanowią odzwierciedlenie tęsknoty za pięknym wyglądem. Sen o elegancji szczególnie jest domeną kobiet, które czują się zaniedbane, przytłoczone obowiązkami i brakiem czasu dla siebie. Jeśli Tobie przytrafił się taki sen, odczytaj go jako wskazówkę i nadszedł najwyższy Czas poświecić trochę uwagi sobie! W takim przypadku warto może rozważyć weekend w SPA samą lub ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Co oznacza sen, w którym byłaś na eleganckim przyjęciu? Taka wizja może wskazywać na potrzebę uwagi, której nie otrzymujesz w rzeczywistości. Ma to szczególne znaczenie dla wszystkich kobiet, których dotknęła rutyna, a w domu czują dystans emocjonalny do swojego partnera. W najbliższym czasie warto zadać sobie pytanie czego oczekujesz od życia. Być może nadszedł moment na zmiany i odzyskania poczucia własnej wartości.

Dla osób przedsiębiorczych taki sen jest symbolem statusu i uznania. W rzeczywistości możesz nie czuć, że spełniasz się zawodowo. Twoja kariera utknęła w miejscu i często musisz wykonywać pracę, która nie przynosi satysfakcji. Jeśli rozważasz zmianę kariery lub prace taki sen można potraktować jako wskazówkę, żeby zacząć działać. Chociaż takie decyzje nie należą do najłatwiejszych i wzbudzają strach, to będziesz w stanie pokonać przeciwności losu. Dzięki sile i determinacje otrzymasz także okazję na to, żeby obrócić niekorzystne sytuacje na swoją korzyść.

Czy miałaś sen, w którym flirtowałaś z elegancko ubranym mężczyzną? Taki sen można potraktować jako ostrzeżenie, żeby nie ulegać pokusom w rzeczywistości. Szczególnie jeśli obecnie jesteś w związku. Takie wizje wskazują na potrzebę przeżycia przygody i chęci bycia w centrum uwagi płci przeciwnej.

Dla mężczyzny, który rozmawiał z elegancko ubraną kobietę, sennik wskazuje na niespełnione fantazje seksualne. Szczególnie to dotyczy osób u których w związku panuje rutyna. W takiej sytuacji należy porozmawiać ze swoją pranerką o swoich potrzebach, gdyż tylko dzięki komunikacji możesz stworzyć udany związek.