WC to bardzo ciekawy symbol senny i dobra wróżba dla śniącego. Sen o latrynie można interpretować na dwa sposoby. Po pierwsze WC we śnie często odzwierciedla ciemną stronę osobowości śniącego. WC będąc miejscem gdzie zbierają się brudne, niepotrzebne odpadki symbolizuje we śnie nieprzyjemne wspomnienia i tajemnice śniącego. Uosabia podświadomość gromadzącą niemiłe, bolesne lub wstydliwe przeżycia jak również aspekty naszego życia, których nie akceptujemy i nie lubimy.

Jednocześnie Toaleta we śnie symbolizuje oczyszczenie i ulgę. Sen o WC jest zazwyczaj katalizatorem, sposobem na wyrzucenie z podświadomości myśli, odczuć czy wspomnień, które ciążą śniącemu. Osoba, która we śnie korzysta z toalety może się spodziewać, że jej życie oczyści się z obciążających problemów takich jak toksyczne osoby, toksyczne związki, poczucie winy lub napięte sytuacje.

Sen o WC zwiastuje pozbycie się problemów, nieprzyjemności i ciążących nam sytuacji. Sny o WC często dotyczą oczyszczenia na poziomie emocjonalnym lub uczuciowym tak więc zwiastują pewnego rodzaju wewnętrzne odrodzenie, nowy Początek bez obciążeń i dobry Czas na życiowe zmiany.

Dla osób przedsiębiorczych, prowadzących działalność gospodarczą taki sen to sygnał, że nadszedł czas na ważne zmiany w swoim życiu i firmie. Niektórych pracowników należy zwolnić, a współpracę z kontrahentami rozwiązać. Czas, żeby przemyśleć długotrwałe cele swoje kariery i zastanowić się gdzie widzisz się za rok, dwa czy dziesięć lat. Nie bój się podejmować ryzykownych decyzji, bo brak jakiegokolwiek działania jest bardziej szkodliwy. Nie pozwól ulec zewnętrznym wpływom, tylko własnej intuicji i doświadczeniu, która doprowadziła do miejsca, w którym jesteś teraz.

Dla osoby w związku jest to znak, że nie wszystkie problemy z partnerem lub partnerką uda się rozwiązać. Niektóre niedoskonałości można zaakceptować, lecz niektóre mogą przekreślić cały związek. Nadszedł czas, żeby otwarcie porozmawiać z osobą, na które Ci zależy i wspólnie podjąć decyzję gdzie widzicie wasz związek. Nie jest jeszcze za późno, żeby rozejść się na pokojowych warunkach.