Symbolika koloru czarnego we śnie może być rozpatrywana na wielu płaszczyznach tak jak Czerń jako symbol ma wiele znaczeń w zależności od kontekstu. Najbardziej powszechną interpretacją czerni jest śmierć, żałoba i rozpacz. Jeśli sen o kolorze czarnym miał ponury bądź depresyjny kontekst to może on być zapowiedzią ?czarnych dni? w życiu śniącego. Czerń w takim wypadku może zapowiadać zbliżające się smutki, choroby, niepowodzenia finansowe i zawodowe a w najgorszym wypadku utratę kogoś bliskiego. Czerń we śnie może też sporo Mówić o stanie emocjonalnym śniącego. Jeśli sny w czarnej tonacji pojawiają się często to mogą świadczyć o skłonności do depresji i nie najlepszej kondycji emocjonalnej.

Inną interpretacją snu w którym pojawia się Czerń może być religijność, ascetyzm, powaga i pokora. Czarny kolor często pojawia się w snach osób, które są wyciszone, poddają się refleksji nad życiem i świadomie rezygnują z niepotrzebnych luksusów ograniczając swoje potrzeby do minimum. Osoby te często czeka Czas wyciszenia, zadumy prowadzące do przełomu w stylu życia, przedefiniowaniu celów życiowych. Nierzadko zdarza się też, że jest to dla nich Początek to wejścia na ścieżkę głębokiej wiary a nawet do decyzji aby poświęcić życie Bogu.

Czerń to również kolor elegancji, luksusu i seksapilu ? Kolor czarny w kontekście erotycznym może być bardzo ciekawym symbolem sennym. Czarny kolor może zapowiadać gorący Romans pełen niedomówień i tajemniczości.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym co może oznaczać czerń? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem.

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Czarna owca, jagodymiłość.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.