Synowa we śnie znaczenie | Sennik Online

To zapowiedź nietypowego wydarzenia o dobrego, gdy dziewczyna jest miła i złego, jeśli nie jest.

Synowa występująca w marzeniach sennych jest oznaką zerwania toksycznych relacji z osobami z najbliższego otoczenia.

Synowa pojawiająca się w snach może wróżyć śniącemu znalezienie nowych pasji oraz zainteresowań, które pochłoną jego każdą wolną chwilę. Niekiedy zwiastuje duże powodzenie i sławę.

Jeśli we śnie ujrzałeś swoją synową, oznacza to, że znajdziesz się w dosyć nietypowej sytuacji, która ściągnie na Ciebie wiele problemów.

Sen, w którym zachowane były dobre relacje z synową, zwiastują rodzinny spokój. Z kolei złe stosunki z synową wróżą rodzinne kłótnie i nieporozumienia.

Synowa, za którą nie przepadasz wróży troski i zmartwienia. Sen należy potraktować jako przestrogę mówiącą o tym, że w trudnej sytuacji będziemy zdani wyłącznie na siebie.

Kiedy w marzeniu sennym jesteś czyjąś synową, oznacza to, że nawiążesz z kimś nową znajomość, która na dłuższą metę stanie się dla Ciebie bardzo uciążliwa.

Jeśli we śnie zobaczyłeś płaczącą synową, to mniej się na baczności. Taki sen jest zapowiedzią tego, że już wkrótce zapłacisz za swoje błędy. Z kolei ujrzenie we śnie martwej synowej zwiastuje poważną chorobę.