Sen o ćpaniu ostrzega przed pochopnym uleganiem wpływom innych ludzi. Może to dotyczyć wielu dziedzin życia – sfery uczuciowej, rodzinnej lub interesów. Sen o ćpaniu ostrzega aby ćwiczyć siłę charakteru ponieważ życie może Cię wystawić na próbę. Z trudnej sytuacji wyjdziesz obronną ręką jeśli wykażesz się stałością i niezłomnością usposobienia.

Motyw zażywania narkotyków. Co oznaczają sny o nim?

Jeżeli we śnie stosujesz środki odurzające, należy zapamiętać własną motywacją oraz uczucia, którą Tobą kierowały. Jeśli uzyskałeś uzależniające substancję od swojego lekarza, to w prawdziwym życiu może, to być oznaka o zbliżającej się serii wydarzeń, które będą wymagać od Ciebie niekonwencjonalnego podejścia do sytuacji.

Jeśli nadużywasz narkotyków we śnie i czujesz ich działanie – jedna z interpretacji mówi o chorobliwym stanie śpiącego człowieka i upadek sił w prawdziwym życiu.

Sen o narkotykach, który przytrafia się osobie mającej z nimi kontakt może wyrażać jej poczucie winy i Lęk przed uzależnieniem. Często osoby, które tylko eksperymentują z ćpaniem miewają sny, w których odtwarzają swoje przygody czując po przebudzeniu nieprzyjemne poczucie, że zrobiły coś złego. Sny takie są często podświadomym mechanizmem obronnym przed poddaniem się nałogowi.

Przykładowe sny o tej tematyce i ich interpretacja

Jeśli ktoś namawia Cię do zażywania narkotyków we śnie, to musisz szybko uporządkować otoczenie, w którym obecnie się znajdujesz, ponieważ z powodu negatywnego wpływu przyjaciół, reputacja Twojej osoby może wkrótce zostać poważnie nadszarpnięta, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Sen o braniu narkotyków należy interpretować w zależności od tego w jakim kontekście występuje motyw zażywania narkotyków.

Jeśli zainteresowała Cie tematyka tego snu daj nam znać w komentarzu. Jeśli nie udało Ci się rozwiać jakichkolwiek wątpliwości spróbuj skorzystać z naszej wyszukiwarki interpretacji snów. Wyszukiwarka znajduje sie w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania zadaj nam je w komentarzach pod artykułem.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, np. Narkotyki, Nałogi oraz Ćpun.