Sen o ćpaniu ostrzega przed pochopnym uleganiem wpływom innych ludzi. Może to dotyczyć wielu dziedzin życia – sfery uczuciowej, rodzinnej lub interesów. Sen o ćpaniu ostrzega aby ćwiczyć siłę charakteru ponieważ życie może Cię wystawić na próbę. Z trudnej sytuacji wyjdziesz obronną ręką jeśli wykażesz się stałością i niezłomnością usposobienia.

Jeżeli we śnie stosujesz środki odurzające, należy zapamiętać własną motywacją oraz uczucia, którą Tobą kierowały. Jeśli uzyskałeś uzależniające substancję od swojego lekarza, to w prawdziwym życiu może, to być oznaka o zbliżającej się serii wydarzeń, które będą wymagać od Ciebie niekonwencjonalnego podejścia do sytuacji.

Jeśli nadużywasz narkotyków we śnie i czujesz ich działanie – jedna z interpretacji mówi o chorobliwym stanie śpiącego człowieka i upadek sił w prawdziwym życiu.

Sen o narkotykach, który przytrafia się osobie mającej z nimi kontakt może wyrażać jej poczucie winy i Lęk przed uzależnieniem. Często osoby, które tylko eksperymentują z ćpaniem miewają sny, w których odtwarzają swoje przygody czując po przebudzeniu nieprzyjemne poczucie, że zrobiły coś złego. Sny takie są często podświadomym mechanizmem obronnym przed poddaniem się nałogowi.

Jeśli ktoś namawia Cię do zażywania narkotyków we śnie, to musisz szybko uporządkować otoczenie, w którym obecnie się znajdujesz, ponieważ z powodu negatywnego wpływu przyjaciół, reputacja Twojej osoby może wkrótce zostać poważnie nadszarpnięta, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Sen o braniu narkotyków należy interpretować w zależności od tego w jakim kontekście występuje motyw zażywania narkotyków.

Jeśli zainteresowała Cie tematyka tego snu daj nam znać w komentarzu. Jeśli nie udało Ci się rozwiać jakichkolwiek wątpliwości spróbuj skorzystać z naszej wyszukiwarki interpretacji snów. Wyszukiwarka znajduje sie w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania zadaj nam je w komentarzach pod artykułem.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, np. Narkotyki, Nałogi oraz Ćpun.