Sen o jakimkolwiek nałogu odwołuje się do słabej strony śniącego i jego zamiłowania do uzależnień. Mowa tu również o nałogach emocjonalnych i łatwości uzależnienia od drugiej osoby. Jeśli śniło Ci się, że masz nałogi to spodziewaj się, że w realnym życiu również możesz zostać zdominowany przez jakąś formę emocjonalnej przyjemności takiej jak Miłość do niewłaściwej osoby, alkohol, narkotyki, hazard.

Co oznacza sen, w którym widziałeś martwego ojca? W przypadku śmierci z powodu wypicia sporej ilości alkoholu, wizja jest symbolem poczucia winy. W codziennym życiu towarzyszy Ci wewnętrzne niezadowolenie, którego próbujesz się pozbyć. Być może w pracy nie idzie wszystko zgodnie z planem, co w efekcie powoduje przemęczenie i stres. Według sennika warto skorzystać z możliwości urlopu i odpocząć od codziennych spraw.

Czy we śnie widziałeś bliską Ci osobę uzależnioną od narkotyków? W rzeczywistości może to wskazywać na bezsilność. Czujesz, że nie sprawy wymykają się spod Twojej kontroli i nie masz wpływu na dalszy bieg wydarzeń. Należy pamiętać, że wszelkie trudne chwile, które Ci towarzyszą miną w swoim czasie. Dlatego spróbuj uzbroić się w cierpliwość.

Co oznacza uzależnienie od hazardu we śnie? Taka wizja wskazuje na problemy finansowe, za które jesteś odpowiedzialny. Być może dokonujesz wiele impulsywnych zakupów i nabywasz rzeczy, które nie są szczególnie przydatne. Brak konkretnego planu finansowego powoduje kłopoty w rzeczywistości. Sennik sugeruje, żeby otworzyć konto oszczędnościowe i przyjrzeć się lepiej swoim decyzjom zakupowym. Dzięki temu za zaoszczędzone pieniądze będziesz w stanie znacząco poprawić jakość swojego życia.

Palenie marihuany we śnie może wskazywać, że wkrótce czeka Cię spokój od codziennych problemów. Jeśli planujesz wakacje, mogą one się okazać szczególnie udane. Warto zrealizować w tym czasie także wszelkie swoje plany, bo teraz istnieje największa szansa na ich pomyślną realizację. Dla samotnych kobiet, to również okazja na poznanie ciekawej oraz wpływowej osoby, z którą będziesz w stanie nawiązać dłuższą relację.