Sen o kradzieży zapowiada zawód i rozczarowanie. Jeśli śniło Ci się, że kradniesz to prawdopodobnie rozczarujesz kogoś swoim postępowaniem bądź postawą. Sen, w którym jesteś okradany to zwiastun, że ktoś sprawi Ci przykrość swoim zachowaniem. Zrobi coś czego nigdy byś się po nim nie spodziewał.

Ukraść coś i uciekać?

Ważne jest kto Cie ściga. Może to być policja lub np. osoba pracująca w sklepie, który ukradłeś. Jeśli w swoim śnie widzisz jak ściga Cie policja, oznacza to, że w prawdziwym życiu czekają Cie konsekwencje za czyn z przeszłości, ale wtedy nie zostałeś nakryty.

Ten, który śnił o tym, że ukrywa się przed niezasłużonym pościgiem zorganizowanym przez policję, powinien bardziej uważać na to, co mówi i robi. Śniłeś, że jesteś w przeszłości i ukrywasz się przed policją – Twoje pragnienie nawiązania relacji z partnerami w pracy nie znajdzie urzeczywistnienia.

Jeśli zobaczysz we śnie, że nieznany mężczyzna podąża za Tobą, wówczas w rzeczywistości zostaniesz oskarżony o coś co zrobiłeś. Twoje sekrety wyjdą na jaw. Udało Ci się uciec od tego człowieka? Będziesz mógł bronić swojej reputacji. Jeśli skonfrontujesz tego mężczyznę – bądź przygotowany, że musisz usprawiedliwiać się przez długi czas i najprawdopodobniej na próżno. Dla faceta prześladowanego we śnie, sen jest oznaką braku równowagi w jego charakterze.

Jeśteś niesłusznie oskarżony o kradzież?

Sen w którym jestes niesłusznie oskarżony o kradzież bez wątpienia świadczy o wewnętrznym konflikcie. W wielu przypadkach taki wewnętrzny konflikt prowadzi w dłuższej perspektywie do różnych problemów.

Postrzeganie siebie jako złodzieja we śnie jest oznaką braku zgody z władzami z powodu własnej nieodpowiedzialności. A jeśli uczestniczysz w pościgu, to wręcz przeciwnie, czeka Cię sukces zawodowy w pracy.

Jeśli śniłeś, że udało Ci się ujść cało przed osobą, która chciała Cię okraść. Może oznaczać, że w rzeczywistości boisz się ujawnić sekret. Ucieczka przed kryminalistą razem z nieznajomym – ktoś ujawni Twój swój sekret.