Każdy sen, w którym pojawia się osoba, z którą byliśmy kiedyś w związku wyraża pewnego rodzaju tęsknotę i więź emocjonalną z tą osobą . Często zdarza się, że mężczyźni śnią o byłych dziewczynach, w których byli mocno zakochani. Dlatego tez sen o byłej dziewczynie może oznaczać podświadomą tęsknotę za nią lub oznaczać, że była to osoba, która miała duży wpływ na jego życie. W śnie o byłej dziewczynie, śniący może odtwarzać sceny bliskości. Często są to sny, w których śniący nie widzi dokładnie detali wyglądu byłej dziewczyny lecz czuje jej obecność i uniesienie emocjonalne. Po przebudzeniu trudno sobie przypomnieć jak dokładnie wyglądała we śnie Twarz byłej dziewczyny lub w co była ubrana. Natomiast pozostaje uczucie podobne do uniesienia jakie się przeżywa np. po pierwszej randce.

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o byłych dziewczynach, którym wyrządzili jakaś krzywdę. Porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny, często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym byłą dziewczynę. Gdy już się im śni twarz byłej dziewczyny lub widzą scenkę która po przebudzeniu przypomina im dobre chwile z związku. Bardzo możliwe, że z upływem czasu podświadomie zaczęli żałować tego co się wydarzyło.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Dodatkowo może Cie zainteresować kobieta oraz kobieta o czarnych włosach.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.