Chory pies we śnie znaczenie | Sennik Online

Chory Pies we śnie symbolizuje trudności w kontaktach z ludźmi. Jeśli śnił Ci się Chory pies to spodziewaj się, że nie będziesz się dogadywać z innymi, spotkasz się z niezrozumieniem i brakiem chęci do kompromisu.

Wiadomo, że kudłaty czworonożny pomocnik we śnie reprezentuje przyjaźń. Interpretacja snu powinna opierać się na wyglądzie, nawykach i zachowaniu zwierzęcia.

Śnienie starego, chudego, chorego psa, według wieszczy, obiecuje domowe kłopoty i załamania w domu. Chory pies widziany we śnie odzwierciedla emocjonalny brak równowagi osoby śpiącej. Stan przed depresją, której przyczyną mogą być oczywiste problemy przyjaciół lub bliskich ludzi wziętych sobie do serca. Jeśli czworonożne zwierzę jest czarne we śnie, doświadczenie to kojarzy się ze zdradą lub niegodnym zachowaniem przyjaciela. Dla osób zajmujących się biznesem chudy chory pies zwiastuje ciężkie czasy w biznesie, stagnację lub załamanie się wcześniej wymyślonych planów. Jeśli jest czarny, to wszystko pochodzi z ręki bliskiego przyjaciela, towarzysza lub partnera biznesowego.

Widząc starego lub chorego psa walczącego o to, by stanąć na nogi, świadczy o niedokończonych sprawach ukochanej osoby, które będą musiały być zrobione przez śpiącego. Inna interpretacja tego, co się śni o takim obrazie, związana z pogorszeniem się stanu zdrowia samego śniącego. Możliwe, że ujawnią się choroby przewlekłe lub nagromadzone zmęczenie. Śniło się, że czarny chory pies zrzędzi lub warczy na ciebie, co oznacza, że wkrótce problemy przyjaciela zaszkodzą twoim interesom. Być może, uciekając od kłopotów, przyjaciel poprosi o twoją ochronę. Zastanów się uważnie nad swoimi działaniami. Najprawdopodobniej osoba ta nie wywiąże się ze swoich obowiązków i zrzuci winę za rozwiązanie problemu na ciebie.

Jeśli we śnie zwierzę domowe nie czuje się dobrze, co w rzeczywistości ma jakąś chorobę, to według śpiącego taki sen obiecuje powrót do zdrowia czworonożnego zwierzęcia. Jeśli widok czworonożnego zwierzęcia we śnie, kiedy jest w dobrym zdrowiu w czasie rzeczywistym, jest bolesny, przyjrzyj się mu uważnie.

We śnie chory pies delikatnie się ciebie czepia, ukrywając twarz – uważaj na przebiegłość ludzi, którzy według ciebie są twoimi kumplami. Prawdopodobnie komunikacja z tobą jest spowodowana nie tylko współczuciem, ale również tajnymi motywami osobistymi tych osób.