Oblicza we śnie znaczenie | Sennik Online

Oblicze we śnie symbolizuje odzwierciedlenie ludzkiej duszy. Nierzadko jednak przedstawia cechy osobowości sprzeczne z wyglądem zewnętrznym człowieka. Dla przykładu osoba o brzydkim obliczu w rzeczywistości może mieć piękne serce i odwrotnie. Sen ten można potraktować jako wskazówkę, by nie oceniać ludzi jedynie po wyglądzie.

Jeśli we śnie widzisz własne oblicze, oznacza to, że bardzo długo będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem. W negatywnym kontekście może to wskazywać na problemy natury psychicznej, z którymi nie poradzisz sobie bez pomocy odpowiedniego specjalisty. Gdy Twoje oblicze we śnie zachwyca wyjątkowym i nieskazitelnym pięknem, wróży to Twoim dzieciom szczęśliwe i dostatnie życie.

Kiedy śnisz o zmianie oblicza, jest to ostrzeżenie przed nawiązaniem znajomości z fałszywą i dwulicową osobą, która będzie działała na Twoją niekorzyść. Sen o przysłoniętym woalką bądź chustą obliczu wieszczy otrzymanie smutnych i przykrych wiadomości. Zobaczyć we śnie umalowane oblicze, to zły znak, mówiący o tym, że przez swoje lekkomyślne zachowanie staniesz się obiektem plotek i pomówień. Marzenie senne, w którym myjesz oblicze, to ostrzeżenie przed podejmowaniem zbyt pochopnych decyzji – pamiętaj, abyś każdy swój ruch przemyślał dwa razy!

Gdy we śnie widzisz piękne oblicze, oznacza to, że spędzisz bardzo miłe i radosne chwile w doborowym towarzystwie. Blade oblicze pojawiające się w snach prawie zawsze zwiastuje problemy ze zdrowiem. Z kolei brzydkie oblicze zwiastuje śniącemu nadchodzące kłopoty i zmartwienia. Sen ten można potraktować również jako ostrzeżeniem przed zawieraniem szemranych interesów z nieuczciwymi osobami.

Kiedy w marzeniu sennym widzisz oblicze Boga, to bardzo pozytywny omen, który wieszczy Ci szczęście, pomyślność oraz nadzieję na lepszą przyszłość.