Wróżka reprezentuje pierwiastek żeński, często symbolizuje animę, czyli kobiecy aspekt duszy, który może być wyparty przez mężczyzn. W innym  przypadku oznacza pewne dobre siły działające w życiu śniącego, możliwość zmian na lepsze i otrzymanie niezwykłego wsparcia. Wskazuje na konieczność pójścia za głosem intuicji i mówi o tym, że czasami mogą dziać się cuda.

Przykładowe sny z postacią wróżki i ich znaczenie 

Jeśli zyskałaś moce wróżki, to przygotuj się na zmianę planów i okoliczności. Taki sen oznacza pokusy, swobodną zabawę, wątpliwe przyjemności oraz beztroskość. Taki stan rzeczy prowadzi do zguby, dlatego pamiętaj, że wszystko jest dobry, ale tylko z umiarem.

Dla kobiety, która widziała siebie w roli wróżki, sennik przewiduje dobre zmiany. Koniec z nieszczęściem, otrzymasz możliwość wzięcia spraw w swoje ręce i lepszą samorealizację. Wykorzystaj ten dobry okres do spełnienia innych swoich planów. Dla niektórych dziewczyn taki sen, to również zapowiedź spotkania interesującego mężczyzny, z którym nawiążesz dłuższą relację.

Uprawianie czarnej magii we śnie jest symbolem gniewu i frustracji. Być może nie wszystkie plany zostały zrealizowane bądź ich realizacja nie idzie tak szybko jak tego byś chciał. Dzięki swojej cierpliwości i wytrwałości będziesz w stanie pokonać wszelkie bariery. Nie bój się prosić o pomoc, szczególnie rodzinę i znajomych.

Inne znaczenie snów o czarach i wróżkach 

Rzucanie zaklęć we śnie jest dobrym znakiem dla osób młodych. Wkrótce poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację. Być może poznasz ją na najbliższych wakacjach, które w każdym aspekcie będą należeć do udanych. Czeka Cię dużo pozytywnej energii, a zbliżający się okres będzie dla Ciebie magicznym przeżyciem. Wykorzystaj ten czas na realizacje swoich ambitnych planów, bo teraz masz większą szansę na ich powodzenie.

Śniło Ci się, że polowałeś na wróżkę we śnie? Wkrótce uda Ci się zdemaskować zdrajcę w swoim najbliższym środowisku. Bądź czujny na miłe słowa i pochlebstwa, bo nie zawsze będą szczere. Walka z wróżkami używając magii zwiastuje powodzenia w biznesie i pracy. Być może wkrótce otrzymasz długo oczekiwany awans lub premię.