Sen o byłym mężczyźnie jest odzwierciedleniem silnej więzi łączącej was w przeszłości.

Znaczenie snów z postacią byłego faceta

Generalnie Były mężczyzna we śnie może utożsamiać Twoją ukrytą tęsknotę i potrzebę jego bliskości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym Twój Były mężczyzna Cię przytula, całuje lub w inny sposób okazuje uczucia możesz się spodziewać, że on nadal myśli o Tobie i darzy Cię sentymentem. Jeśli we śnie widzisz byłego mężczyznę z inną kobietą to może to oznaczać, że jego uczucia są skierowane ku innej osobie.

Były mężczyzna może również symbolizować podświadome obawy kobiety o możliwej zdradzie. Jeśli we śnie Twój były mężczyzna jest na Ciebie zły i wyrzuca cię za drzwi za niewierność, to będziesz godna szacunku i zaufania swojego obecnego ukochanego.

Jeśli widzisz we śnie byłego mężczyznę odwróconego plecami lub nie możesz rozpoznać jego twarzy to spodziewaj się, że jego uczucia do Ciebie są raczej chłodne.

Jak jeszcze w snach może pojawiać się były?

Sen, który pokazuje byłego mężczyznę w roli opiekuńczej lub w jako osobę, która nas odrzuca czy ignoruje? Ma on na celu pokazanie nam w jaki sposób same siebie traktujemy. Jeśli kobieta sama ignoruje swoje uczucia bądź nie dba o swoje dobro to często pojawia się w jej śnie mężczyzna. Ex mężczyzna ten pokazuje jej to poprzez własne działania. Na szczęście działa to również w drugą stronę.

Kochający i opiekuńczy mężczyzna we śnie przypomina kobiecie o jej wartości. I o tym, ze zasługuje na miłość, szacunek i uznanie. Nie tylko postawa byłego mężczyzna we śnie jest istotnym elementem interpretacji. Według sennika online aby lepiej zrozumieć co oznaczał sen o byłym mężczyźnie warto również zwrócić uwagę na kolory. Ważne są również rośliny, zwierzęta, inne osoby czy przedmioty towarzyszące mu we śnie.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, udostępnij go na swoim facebooku. Tak żeby inni mogli się również z nim zapoznać. Jeśli chciałbyś poznać inne interpretacje, skorzystać z wyszukiwarki artykułów.