Jeśli jesteś w związku i śnił Ci się Akordeon to znaczy, że nie Ty i Twój partner nie do końca do siebie pasujecie. Zdarzają się pomiędzy Wami zgrzyty ponieważ macie inne wyobrażenia co do tego jak powinno się Układać Wasze wspólne życie. Jeśli skoncentrujecie się na ty pozytywach i docenicie fakt, że przeciwieństwa się przyciągają to macie szansę na odnalezienie harmonii. Jeśli jednak będziecie koncentrować się na różnicach miedzy Wami frustracja będzie narastać i może mieć negatywne skutki.

Dla młodej i samotnej kobiety, która gra na akordeonie we śnie, sennik zwiastuje smutne wieści. Możliwe, że przykre wydarzenia zabiją Twój spokój ducha i radość w codziennym życiu. Te doświadczenia doprowadzą Ciebie do poznania ciekawego mężczyzny, z którym będziesz mogła nawiązać dłuższą relację.

Śniło Ci się, że otrzymałeś ten instrument w prezencie na urodziny lub wigilię? Nawet jeśli chciałeś inny podarunek, to taki prezent jest symbolem uczucia i miłości, którą otrzymujesz od swoich bliskich. Pragną oni Twojego dobra i życzą Ci jak najlepiej. Dla niektórych osób może to być również symbol otrzymania ciekawej propozycji biznesowej. Niewielkimi kosztami wstępnymi będzie możliwość pomnożenia swoich dochodów. Nie każda oferta będzie korzystna, dlatego bądź czujny na osoby, którzy są zainteresowani wyłącznie Twoimi pieniędzmi.

Co oznacza sen, w którym widziałeś Cygana grającego na akordeonie? Taki sen może ostrzegać przed pokusą. Dla mężczyzn w związku, może to być znak, że wkrótce zostaniesz uwiedziony przez zmysłową kobietę. Może być to koleżanka z pracy lub najlepsza przyjaciółka Twojej partnerki. Zachowaj czujność jeśli chcesz pozostać wierny swojej miłości i dalej kontynuować z nią związek.

Dla kobiety taki sen jest oznaką sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Dzięki ciężkiej pracy jesteś w stanie pokonać przeciwności losu i sukcesywnie realizować swoje postanowienia. Odwaga i poświęcenie nie umknie uwadze wpływowych osób, którzy będą w stanie pchnąć Twoją karierę do przodu.