Tama we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Tama we śnie to zły znak. Uważaj na sprawy finansowe.

Nasze sny nie są przypadkowe. Bardzo często są obrazem naszej podświadomości lub pokazują nam, czym powinniśmy kierować się w życiu. W związku z tym ich zapamiętanie oraz próba rozszyfrowania ich symboliki mogą być nie tylko kreatywnym, ale również przydatnym zajęciem. Jednym z symboli sennych, które mogą towarzyszyć nam w trakcie snu, jest tama. Warto sprawdzić, co ona oznacza oraz czy powinniśmy poczuć niepokój, gdy pojawi się w naszych sennych marzeniach.

Burzenie tamy w trakcie snu

W trakcie snu możemy burzyć tamę. Zadanie to może być wykonywane za pomocą specjalistycznego sprzętu do burzenia, materiałów wybuchowych oraz w inny, niespodziewany sposób. Co to oznacza? Przede wszystkim nie powinniśmy czuć wówczas strachu. Jeżeli burzymy tamę w śnie, to prawdopodobnie niedawno pokonaliśmy jakieś spore trudności lub problemy, a efekty tego pozytywnie odczuwamy do dziś. Z drugiej strony burzenie tamy może również oznaczać pokonanie wyzwań w przyszłości, więc jeżeli z czymś się zmagamy to możemy być dobrej myśli. Sen z tamą lub zaporą wodną w tym kontekście jest bardzo pozytywny.

Budowanie tamy podczas snu

W snach możemy również tamę budować lub tworzyć zapory wodne. Osoby śniące o tamie w takiej sytuacji, mogą borykać się z problemami lub wyzwaniami, które ciągną się od dłuższego czasu. Sen taki symbolizuje zachowanie spokoju i powściągliwości, ponieważ każdy problem można rozwiązać. Niestety niektóre z nich zajmują bardzo dużo czasu, dlatego śniąca o tamie osoba powinna być spokojna. Jeżeli buduje tamę w śnie, to prawdopodobnie w perspektywie czasu zbuduje również wyjście z określonej sytuacji w realnym świecie, co może być bardzo dobrym prognostykiem. Ogólnie tamy i zapory wodne w snach to bardzo pozytywne symbole.

Tama wodna w śnie

W naszych snach możemy również po prostu widzieć tamę wodną. Co one wówczas oznaczają. Jeżeli widzimy tamę to znaczy, że w życiu również w porę jesteśmy w stanie przewidzieć potencjalne przeszkody i sobie z nimi poradzić. Dlatego będzie czekało na nas szczęście i powodzenie w realizacji zadań. Jeżeli jednak w snach znajdziemy się zbyt blisko tamy, to może to być również oznaka tego, że w naszym życiu pojawią się kolejne problemy, z którymi mozolnie będziemy musieli sobie poradzić. Znaczenie snu o tamie lub zaporze wodnej w dużej mierze zależy od perspektywy, jednak nie powinniśmy się tego obawiać. To jeden z najbardziej pozytywnych symboli sennych.