Tygrys we śnie to domena osób o ogromnej sile, mających niespożytą energię i libido.

Czego symbolem w snach jest tygrys? 

We śnie to także symbol działania. Osoby śniące o tygrysie są aktywne i nie potrafią Siedzieć bezczynnie, maja wolę walki i rywalizacji. Osoby te są także wspaniałymi kochankami lecz maja skłonności do zdrady.

Tygrys we śnie może mieć wiele znaczeń. Z jednej strony śniący może napotkać nieprzewidziane trudności. Z drugiej strony jest szansa na awans w służbie. Awans ten miałby polegać na spotkaniu ważnej osoby.

Widziałeś we śnie tygrysa z tygrysim szczeniakiem? Może to oznaczać problemy z krewnymi.

Jeśli śniłeś o tygrysie, który gonił Cie we śnie, niebezpieczeństwo może czekać na każdym kroku. Widziałeś siebie w roli ofiary? Uciekałeś, ukrywałeś się? Może to oznaczać angażowanie się w nieprzyjemną sytuację wbrew twojej woli.

Stan tygrysa i jego wpływ na znaczenie snu 

Wiele może Ci powiedzieć również sam stan zwierzęcia. Jeśli udało Ci się zapamiętać jego zachowanie, będziesz wiedział w którym kierunku zmierzać z interpretacjami:

  • wściekły – uważaj na wrogość konkurentów w pracy;
  • spokojny – czeka Cie znajomość z rzetelną osobą;
  • czuły – uważaj na wyzwania w pracy. Może Cie czekać konieczność obrony swojej pozycji;
  • głodny – uważaj na namiętne związki;

 

Ściskałeś rannego tygrysa we śnie? Interpretacji jest wiele. Jedna z nich sprowadza się do potrzeby niebezpieczeństwa w prawdziwym życiu. Brakuje Ci adrenaliny? Lubisz niebezpieczne sytuacje?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.
Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu