Fala radiowa we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Fala radiowa to znaczy, że bardzo dbasz o to jakie wrażenie robisz na innych.

Sny o falach radiowych reprezentują wielki potencjał oraz moc śniącego. Zazwyczaj zwiastują pojawienie się drobnych trudności oraz zakłóceń w relacjach międzyludzkich. Niekiedy jednak mogą wskazywać na rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Marzenia senne, w których główną rolę odgrywają fale radiowe, z reguły wróżą śniącemu drobne niepowodzenia oraz przejściowe trudności. Rozwiązanie zaistniałych problemów na szczęście nie potrwa długo, a co najważniejsze wszystko zakończy się dla Ciebie pomyślnie. Słyszeć dźwięk fal radiowych we śnie, mówi o tym, że będziesz bezskutecznie ubiegać się o coś, co tak naprawdę nic nie wniesie do Twojego życia. Zastanów się, czy aby na pewno chcesz poświęcić na to swój cenny czas oraz siły…

Marzenie senne o słuchaniu radia informuje o otrzymaniu ważnej wiadomości, dzięki której śniący osiągnie upragniony sukces. Gdy we śnie zmieniasz częstotliwość fal radiowych, świadczy o tym, że poszukujesz osoby, która nakieruję Cię w odpowiednią stronę. Nie bój się poprosić o pomoc kogoś bliskiego i bardziej doświadczonego. Jego cenne wskazówki ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji, co pozytywnie wpłynie na Twoje dalsze losy. Marzenia senne, w których fale radiowe niosą przyjemną dla ucha muzykę, wskazują na czerpanie ogromnej przyjemności z niedozwolonych uciech. Uważaj, aby nie wpaść w uzależnienie, bo przysporzysz sobie tym samym wielu kłopotów. Jeżeli we śnie dźwięk fal radiowych niesie nieprzyjemną, drażniącą muzykę, potraktuj to jako ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Chcąc uniknąć zagrożenia bądź złagodzić jego skutki będziesz mieć tylko jedno wyjście, na które bez wahania powinieneś się zdecydować.

Kiedy śnisz o zakłóconych falach radiowych, wróży to życiowe problemy. W sprawach sercowych zwiastuje nieporozumienia i sprzeczki z partnerem. Jeśli natomiast jesteś osobą samotną, to taki sen z reguły odzwierciedla miłosne zawirowania. Nie wiesz, którego partnera wybrać? Poczekaj na znak od losu, wtedy nie będziesz mieć żadnych wątpliwości.