Sen o falach ma zabarwienie emocjonalne. Fala to piękny symbol we śnie, który podpowiada, że możesz zaufać swojej intuicji. Jeśli stoisz przed wyborami lub znajdujesz się w skomplikowanej sytuacji towarzyskiej możesz zdać się na swoją intuicję, która podpowie ci jak masz działać i co robić. W relacjach międzyludzkich kieruj się przeczuciami a wszelkie komplikacje związane z nieprzewidywalnością ludzkiego charakteru ominą twoją osobę. Fale śniące się osobom będącym w nowym związku zapowiadają Wybuch namiętności i gorący romans.

Sen o wzburzonych falach może zdarzać się osobom emocjonalnym o dużym temperamencie i skłonności do wybuchów – jeśli taka osoba została wyprowadzona z równowagi i lub miała intensywne przeżycia, może we śnie przeżywać silne emocje na nowo poprzez sen, w którym pojawiają się fale.

Łagodne fale

– Bardzo łatwo poradzisz sobie w skomplikowanej sytuacji towarzyskiej

Wzburzona fale

– uważaj na to co robisz i co mówisz, bo możesz wywołać “burzę” . Twoje słowa mogą zostać przeinaczone lub źle zinterpretowane.

We śnie widziałeś jak silne morze uderzało o skały? W rzeczywistości na drodze do celu czekają różne trudności.

Burza we śnie i olbrzymie fale, które śpiący obserwuje z daleka, przepowiadają próby. Próby zarówno w osiągnięciu wyzwań w życiu zawodowym jak i osobistym. Wskazane jest, aby pokonywać niezłomnie wszelkie przeszkody. Zdobyte doświadczenie uczyni z Ciebie osobę mądrzejszą i silniejszą.

Śniłeś, że wychodzisz w burzę? W pracy, w domu, w osobistych relacjach zaczynają się trudności. Powinieneś przemyśleć sposób w jaki pokonujesz przeciwności losu.

W zależności od koloru wody zmiany mogą być bardziej lub mniej korzystne. Im jaśniejsza i bardziej przejrzysta woda widziana we śnie, tym bardziej korzystne będą wydarzenia w prawdziwym życiu.

Jeśli śniłeś o ogromnej fali, sennik przewiduje znaczące zmiany w życiu. Warto przygotować się mentalnie nawet na najbardziej nieoczekiwane wydarzenia.

Tsunami widziane we śnie zwiastuje problemy. Zwróć uwagę na swoje zdrowie lub samopoczucie osób, które są Tobie bliskie.