Pić alkohol we śnie znaczenie | Sennik Online

Pić alkohol zwiastuje towarzyską kompromitację. Jeśli śnił Ci się Alkohol to spodziewaj się, że Twoje zachowanie może przynieść wstyd Tobie i Twoim bliskim.

Przykładowo picie podczas imprezy we śnie może oznaczać, że czujesz się dobrze w związku z decyzją, którą ostatnio podjąłeś. Natomiast nadmierne picie może być związane z tym, że możesz mieć jakieś negatywne myśli na swój temat. Alkohol pity w barze może oznaczać, że czujesz się po prostu szczęśliwy w obecnym okresie swojego życia.

Picie białego wina we śnie oznacza spokojny okres w życiu, natomiast spożywanie czerwonego wina ostrzega przed osobistymi pragnieniami i przyjemnościami, ponieważ mogą one wywołać niespodziewane skutki i skandale.

Śniło Ci się, że piłeś wódkę we śnie? Bardzo możliwe, że w prawdziwym życiu zmagasz się z problemami. Wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić. Bardzo możliwe, że czekają Cie trudne czasy. Może będziesz potrzebować jakiejś dodatkowej pomocy na przykład ze strony specjalisty? Jeśli nie widzisz wyjścia z tej trudnej sytuacji, powinieneś rozważyć wizytę u specjalisty.

Jeśli śniło Ci się, że pijesz drinki, bardzo możliwe, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu. Może chodzi o tymczasową zmianę środowiska? A może potrzebujesz kogoś nowego w swoim życiu?

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.