Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś Rady to może to oznaczać, że jesteś pełną empatii osobą, która przejmuje się problemami innych. Jest to bardzo pozytywny znak dla osoby śniącej, gdyż jesteś w stanie zjednać do siebie ludzi, a w przyszłości uzyskasz pomoc od innych kiedy będziesz jej potrzebować. Zwracaj także uwagę na potrzeby osób, które z pozory wydają się beztroskie i uśmiechnięte. Niektórzy z nich mogą potrzebować Twojej pomocy najbardziej i tylko Ty jesteś w stanie spojrzeć na ich prawdziwy nastrój, który chowają pod maską szczęścia.

Dla niektórych osób to znak, że masz skłonności do narzucania swojego zdania i poczucia, że wiesz lepiej. Warto pamiętać, że nie każda osoba chce, żebyś szukała rozwiązania na ich problemy. Czasami człowiek chcę być po prostu wysłuchany. Przytulony i zapewniony, że wszystko będzie dobrze i nie jest sam. Miej to na uwadze, gdy następnym razem ktoś przyjdzie do Ciebie ze swoimi problemami.

Jeśli śniło Ci się, że ktoś daje Rady Tobie to spodziewaj się, ze możesz Znaleźć się w kłopotach i potrzebować pomocy. Dobra wiadomość jest taka, że znajdziesz pomoc, której potrzebujesz i uda Ci się wyjść z tarapatów. Nie każda pomoc będzie bezinteresowna. Dlatego uważaj na osoby, które mogą chcieć czegoś w zamian. Niekiedy wytrwanie w obecnym problemie jest korzystniejsze, niż bycie zadłużoną u osoby o niecnych zamiarach.

Udzielanie rad we śnie swoim dzieciom jest oznaką, że cieszysz się szacunkiem w rodzinie i swoim własnym domu. Nawet jeśli czasami czujesz się, że jest inaczej, to miłość dominuje w Twoim życiu. To także znak, że uda Ci się nakierować swoje dzieci w kierunku, który przyniesie im najwięcej szczęścia i rozwoju.

Czy miałaś sen, w którym dostałaś poradę od swoich dzieci? Jest to symbol, że Twoje dzieci są dojrzałe i wystarczająco dorosłe na podejmowanie własnych decyzji. Również tych z którymi możesz się nie zgadzać.