Kaktus we śnie symbolizuje Miłość głęboka i trwała lecz trudną. Jeśli śnił Ci się Kaktus to możesz mieć trudności w okazywaniu uczuć. Pomimo, że jesteś osobą wrażliwą i bardzo uczuciową, starasz się Ukryć emocje w obawie przed zranieniem. Kaktusy to osoby które chronią swoje piękne wnętrze kolcami. Często też zdarza się, że Kaktusy nawiązują bardzo głębokie relacje oparte na wielkiej miłości i jednocześnie starają się odciąć lub uciec ponieważ ogrom ich uczucia powoduje ich Strach przed rozczarowaniem. Jeśli śnił Ci się Kaktus to wskazówka aby przezwyciężyć swój Lęk i dać się ponieść uczuciom.

Idealną analogią są jeże. Są takie słodkie, jedyne co to te kolce, które ich chronią przed drapieżnikami. Często osoby, które zostały zranione przez innych otaczają się czymś co pozwoli im się odseparować od takich osób. Niestety często negatywnie to wpływa na ich relacje z innymi ludźmi.

Jak interpretować takie sny?

Zastanów się czy wydarzyło się w Twoim życiu ostatnio coś co Cie skrzywdziło. Wpłynęło na zaufanie do innych osób itd. Nastepnie zastanów się czy przez to odseparowałeś się od innych ludzi? Czy np. więcej czasu spędzasz w samotności? W takich sytuacjach nie powinieneś izolować się od innych. Czasami będziesz musiał się do tego zmuszać, ale idź na spacer ze znajomymi. Spędzaj dużo czasu na powietrzu. Chodź na imprezy, baw się. Jeśli nie możesz sobie z tym poradzić może warto zastanowić się nad pomocą specjalisty? Może powinieneś przejść się do psychologa? W niektórych sytuacjach niestety jest to nieuniknione. Jesteśmy tylko ludźmi, nie ze wszystkim jesteśmy w stanie poradzić sobie sami.

Zainteresowała Cie treść tego artykułu? Może masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą komentarzy pod artykułami. Dodatkowo mogą Cie zainteresować artykuły o podobnej tematyce: zwierzęta, roślinypatrzeć na siebie w lustrze. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania skorzystać z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Znajduje się ona w prawym górnym rogu.