Sen o żeglowaniu może ostrzegać przed dążeniem do spełnienia nierealnych marzeń. Jeśli śniło Ci się, że jesteś żeglarzem lub żeglujesz oznacza to, że jesteś osoba odważną, która nie boi się snuć śmiałych planów i lubi rozpoczynać wielkie przedsięwzięcia. Jednak czasem Twoje pomysły mogą przekraczać możliwości realizacji. Jeśli miałeś sen, że żeglujesz po morzu lub jeziorze ale nie widzisz brzegu, a Woda ciągnie się po Horyzont to zastanów się, czy nie powinieneś zweryfikować jeszcze raz swoich planów i marzeń i skierować swojej energii na bardziej osiągalne cele.

Samo żeglowanie wielu osobom kojarzy się z wielką przyjemnością. Nie bez powodu żeglarstwo jest jednym z wielu sportów wypoczynkowych. Ten spokój na wodzie, miły wiaterek, kołysząca się łódź pozwalają przeżyć niezapomniane chwile. Dla osób, które się w tym zakochały nie ma nic przyjemniejszego niż wiaterek, słońce i płynięcie przed siebie. Nie jest to oczywiście przyjemność tylko dla panów. Panie również znajdą sobie zajęcie, gdyż równie przyjemne jest leżenie na jachcie i opalanie. Czasami pluśnie trochę wody i człowiekowi się robi przyjemnie.

Dla niektórych żeglarstwo może również spełniać potrzebę wolności. Na nieco większych jeziorach (w Polsce również się takie znajdą) człowiek zasiadający za sterem czuje się niczym ryba w wodzie, ptak w locie. Może płynąć gdzie chce, jak chce, w którą strone mu pasuje.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować równiez sny o podobnej tematyce: Radość, raj. Dodatkowo jeśli niniejszy artykuł nie odpowiada na wszystkie Twoje pytania lub Twój sen dotyczył czegoś zupełnie innego zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki snów. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Wyszuka ona za Ciebie poszukiwane frazy w treści wszystkich naszych interpretacji.