Waga we śnie znaczenie | Sennik Online

Waga we śnie symbolizuje sprawiedliwość i równowagę. Jeśli śniła Ci się Waga to spodziewaj sie, że po gorszym okresie nadejdą także dobre dni.

Wieszcze interpretują wagę widzianą w swoich snach jako symbol równowagi, stabilności, kompromisu dla osoby, która o nich śniła. Ten znak oznacza: wybór musi być dokonany, obiecuje dobrobyt, ale także ostrzega przed postępowaniem sądowym. Towarzyszące mu szczegóły pomogą zinterpretować, o czym ten symbol śni.

Aby stanąć na wadze w swoich marzeniach, aby poznać swoją wagę i zobaczyć, czy została ona zmniejszona – należy zwrócić większą uwagę na zdrowie, aby uniknąć komplikacji. Po dodaniu (śniący wyzdrowiał) – przed honorem, szacunek od kolegów. Dlaczego śnisz o ważeniu? Sennik obiecuje powodzenie, dobrobyt, szczęście do śpiącego. Coś do ważenia – dostać pieniądze, do których masz prawo, choć tak naprawdę nie zarobiły. Zważanie na siebie oznacza, że śniący pokaże komuś sprawiedliwość. Jest prawdopodobne, że dzięki temu działaniu jego sprawy ulegną znacznej poprawie.

Jeśli nie przywiązujesz zbyt dużej wagi, to ważenie we śnie oznacza: zastanawiasz się, wahasz się, czy podjąć decyzję, która wymaga jakiejś ważnej kwestii. Wtedy wizja sygnalizuje, że czas podjąć decyzję. Musisz zebrać siły, by zdecydować, co zrobić.

Miałeś sen, żeby wstać na wagę podłogową? Właściciel podkładu powiadamia nas: jedno z przedsiębiorstw eksploatujących podkład ponosi ryzyko porażki, ponieważ może zostać wyprzedzone przez konkurencję. W razie potrzeby należy podejmować szybkie decyzje. Interpretacja snu o skali obiecuje korzystne okoliczności, kiedy śnisz o tym, jak został ci dany. Jeśli to urządzenie zostało skradzione, mogą wystąpić awarie, rozczarowania. Trzymaj je w rękach – śpiący otrzyma bardzo ważną, długo oczekiwaną wiadomość.

Zobaczyć wagę w twoich snach zwiastuje pozwy sądowe. Wadliwe – sędzia podejmie niesprawiedliwą decyzję. Czy miałeś elektroniczny sen, w którym liczby są wyraźnie widoczne? Śniący weźmie odpowiedzialność, oceni przyszłe ryzyko. Dlaczego śnisz o tym, by ktoś przekazał je osobie śpiącej? Śniący otrzyma moc.