Śniadanie we śnie zapowiada kłopoty z dziećmi. Jeśli nie jesteś rodzicem a śni Ci si śniadanie to być może dzieci w Twojej rodzinie będą sprawiać kłopoty. Mogą to być problemy związane ze szkołą, niezdanymi egzaminami lub krnąbrnym zachowaniem. Wiele rodziców muszą przejść przez ten etap życia, dlatego nie bądź dla siebie nazbyt surowa. Spróbuj zrozumieć swoje dziecko, bo być może musi zostać wysłuchane bądź jest coś co go trapi. Warto też pamiętać, że jako rodzic nie zawsze jesteś w stanie mieć wpływ na swoje dziecko i jego zachowanie. Z tą realizacją możesz wkrótce się zmierzyć.

W analizie takich wizji warto również zwrócić uwagę na pozostałe detale. Z kim jadłaś śniadanie, co było na śniadanie i ogólny nastrój jaki panował.

Jadłam śniadanie w samotności, co to może oznaczać?

Niekiedy może to być sygnał, że jesteś osobą samotną, która poszukuje bratniej duszy na tym świecie. Jest też alternatywna możliwość. Taki sen może wskazywać, że świetnie się czujesz we własnym towarzystwie. Nie potrzebujesz nikogo, ani niczego, żeby odnaleźć sens i szczęście na świecie. Przeważnie jesteś indywidualistką, lubisz kontakt z ludźmi, lecz najlepsze rezultaty osiągasz kiedy jesteś sama na sam ze sobą. Zamiast wyjść nocnych na miasto lub inne imprezy wolisz książkę i ciepłą herbatę w deszczowe po południe. Szczególne ma to znaczenie dla osób kreatywnych, którzy czerpią więcej z własnych wyobraźni.

Śniadanie rodzinne może mówić Tobie, że teraz jest dobry czas na zacieśnianie więzi rodzinnych. Warto rozważyć odwiedziny dalekich krewnych oraz osób, z którymi dawno nie miałaś kontaktu. Dzięki temu możesz zyskać cenne informacje, które inaczej nigdy by do Ciebie nie dotarło. W rodzinie może być również osoba, która potrzebuje pomocy, dlatego warto na wszelki wypadek sprawdzić czy wszystko w porządku. Szczególnie jeśli mówimy o osobach starszych czy tych mieszkających samotnie.

W pracy czeka Cię spokój i chwila odetchnienia. Spróbuj skupić się na mniejszych zadaniach.