Świece we śnie zapowiadają powodzenie we wszystkich dziedzinach życia!

Znaczenie snów z widokiem świec

Jeśli śniła Ci się świeca lub świece to przed Tobą dobry Czas na przemyślenie co jest najważniejsze dla Ciebie lub dla Twojej rodziny, co chcesz osiągnąć i postaraj się dążyć do tego celu ponieważ Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Wszelkie działania jakie podejmiesz będą teraz efektywne i zakończą się sukcesem.

Świece w naszym życiu odgrywają ciekawą rolę. Kiedyś ogólnie ogień na różnego rodzaju paleniskach stanowił źródło ciepła, pozwalał dawać znaki widoczne z odległych miejsc. Dzisiaj świece stosowane są przede wszystkim w kościołach. Nie tylko oczywiści tyczy się to religii katolickiej. Świece odgrywają ważną rolę również w innych religiach. Zatem na spokojnie można stwierdzić, ze świeca oznacza symbol religijny.

W religii katolickiej symbol świecy towarzyszy nam całe życie. Poczynając od zapalenia świecy podczas chrztu, przechodząc przez inne sakramenty, w których również świece biorą udział, aż po sam pogrzeb.

Zgaszona lub paląca się świeca w marzeniach sennych – co zwiastuje?

Jeśli przyśniło Ci się we śnie, że świeca jest gaszona, bardzo możliwe, że coś w Twoim życiu niedługo się zakończy. Niekoniecznie musi być tu mowa o Twoim życiu. Bardziej chodzi tu o rozdziały życiowe, tzn. związek, relacja z przyjacielem itd.

Palące się świece we śnie mogą oznaczać, że ktoś potrzebuje Twojego wsparcia aby zrealizować swoje marzenia.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: Msza, kościół oraz Wchodzić do kościoła