Msza we śnie znaczenie | Sennik Online

Msza jest motywem spotykanym w snach osób bardzo uduchowionych. Sen o mszy świętej jest nie tyle wróżbą dotyczącą przyszłości, co raczej odzwierciedleniem szczerego zaangażowania śniącego w kwestie związane z religią. Gdy Msza śni się osobie niewierzącej, może symbolizować chęć pojednania z kimś kto jest z nami w konflikcie. Mowa tu zarówno o członkach naszej rodziny, znajomych, a nawet współpracownikach.

Msza

Sama msza jest ściśle powiązana z modlitwą. Jeśli we śnie odwiedziłeś / odwiedziłaś kościół, uczestniczyłeś we mszy i się modliłeś, może to oznaczać, że w najbliższych dniach odnajdziesz spokój i będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem po gorszych momentach w ostatnim czasie.

Jeśli byłeś / byłaś świadkiem uczestnictwa w mszy oraz modlitw innych osób, bardzo możliwe, że dręczą Cie wyrzuty sumienia. Czasami może oznaczać to, że ktoś zrobił coś złego, a Ty powinieneś mu wybaczyć.

Jeśli śniłeś, że zamiast w kościele jesteś w swoim domu i odmawiasz modlitwę, może to oznaczać, że niedługo znajdziesz się w trudnej sytuacji. Dobrą wiadomością jest to, że nie będziesz w tym wszystkim sam. Otrzymasz pomoc, zarówno duchowną jak i materialną od osoby, od której najmniej się tego spodziewałeś.

Niektórym osobą pomimo tego, że są w rzeczywistości niewierzące, w śnie idą do kościoła i ze strachem się modlą. Taki sen może być spowodowane różnego rodzaju obawami, negatywnymi uczuciami i smutkiem. Taka interpretacja ma również odzwierciedlenie w naszym życiu. Wiele osób wraca do wiary w której były wychowywane w dzieciństwie w sytuacji gdy nie mają już żadnej nadziei, gdy całe życie im się sypie.

Niektórym osobom śnią się sny związane z modlitwą do duchów lub synagogą, Koranem itd. Symboliki takich snów nie powinno się wiązać z modlitwą chrześcijańską lub modlitwą w kościele na mszy ponieważ są to zupełnie inne sprawy.

Aby poprawnie zinterpretować taki sen należy zadać sobie pytania:

  1. W co wierzysz?
  2. Jakiej jesteś religii?
  3. Jakiej religii kościół zobaczyłeś we śnie?
  4. Czy brałeś udział w nabożeństwie?