Jeśli śniła Ci się flanela to spodziewaj się, że przyziemne kłopoty będą Cię powstrzymywać przed śmiałymi działaniami. Jeśli włożysz więcej wysiłku Uda Ci się zrealizować plany ale będziesz sfrustrowany patrząc jak inni bez zbędnych zmartwień osiągają to samo co Ty osiągniesz ze sporym wysiłkiem. Flanela we śnie mówi, że na tym etapie życia nie będzie łatwo realizować planów. Jednak myśląc o satysfakcji i nagrodzie, która Cie czeka warto postarać się i zawalczyć o swoje.

Czy miałaś sen, w którym nosisz flanelową koszulę? W rzeczywistości czekają Cię nowe perspektywy na karierę zawodową. Dla osoby młodej może to być wymarzona praca lub praktyki zawodowe. Jeśli jesteś osobą starszą i zastanawiasz się nad zmianą miejsca pracy, to teraz jest idealne okazja, żeby na poważnie to rozważyć. Przejrzyj lokalne ogłoszenia pracy, być może teraz los uśmiechnie się w Twoim kierunku.

Posiadanie flanelowej tkaniny, to symbol dostatku i spokoju. Wkrótce czeka Cię pogodny nastrój, który warto wykorzystać na spędzenie czasu z najbliższymi. Wspólny rodzinny obiad lub atrakcje na mieście są jak najbardziej wskazane, szczególnie kiedy pogoda dopisuje. Teraz jest też dobry moment na realizację bardziej ryzykownych planów, bo masz największą szansę na sukces.

Rozdarty, flanelowy materiał może mówić osobie śniącej o niespodziewanych wydatkach finansowych. W najbliższym czasie spróbuj zaoszczędzić pieniądze, bo nigdy nie wiadomo kiedy będą Ci one potrzebne. Unikaj hazardu oraz propozycji biznesowych nastawionych na szybki zysk, gdyż tylko możesz stracić pieniądze i popaść w długi. Wstrzymanie się przed wszelkimi skupiskami handlowymi i nie uleganie pokusom jest również bardzo wskazane.

Czy miałaś sen, że ktoś próbował Ci sprzedać produkt wykonany z flaneli? Uważaj na niektóre osoby w swoim życiu, gdyż nie każdy jest po Twojej stronie. Plotki i intrygi, które krążą na Twój temat mogą pochodzić od osób, którzy udają Twoich znajomych. W najbliższym czasie zwracaj szczególną uwagę na osoby, którymi się otaczasz.