Sen o nagim torsie to domena mężczyzn, którzy są urodzonymi przywódcami, maja zdolności związane z planowaniem, są szybcy i odważni. Nagi tors we śnie symbolizuje chęć odsłonięcia Piersi w akcie odwagi. Jeśli sen o nagim torsie przydarzył się kobiecie to może to znaczyć iż potrzebuje Ona mężczyzny, który otoczy ją ochroną.

Śniło mnie się, że widziałem nagą kobietę we śnie, co oznacza taki sen? Jeśli była to Twoja partnerka, to taki sen zapowiada dobry okres w związku. Możesz mieć pewność, że Twoja kobieta darzy Cię miłością oraz szacunkiem, który oczekujesz. Teraz jest też dobry moment, żeby zaplanować kolejny etap w waszej relacji, np. wspólne mieszkanie, ślub lub dziecko. Bardzo prawdopodobne, że pragniecie tego samego od życia.

Sen, w którym widziałeś nagą kobietę, z którą nie jesteś w związku może być dla Ciebie niekorzystnym znakiem. Sen taki sugeruje, że nie jesteś w pełni zadowolony z obecnej relacji. Bardzo prawdopodobne może być to, że nie jesteś zaspokojony seksualnie przez swoją partnerkę, co powoduje takie wizje senne. Należy pamiętać, że strefa intymna jest bardzo ważna w związku, dlatego nie powinieneś wstrzymać się przed rozmową o tym ze swoją kobietą. Zakomunikowanie swoich potrzeb jest pierwszym dobrym krokiem na poprawę obecnego związku.

Widziałam obnażony męski tors we śnie, co oznacza taki sen? Jeśli jesteś samotną kobietą w rzeczywistości, to taki sen zapowiada poznanie ciekawego oraz przystojnego mężczyznę w niedalekiej przyszłości. Wasza relacja głównie będzie miało podłoże seksualne, dlatego nie warto spodziewać się dłuższego związku. Dobra wiadomość jest taka, że otrzymasz okazję na zaspokojenie swoich fantazji erotycznych.

W przypadku jeśli jesteś w związku, to sen, w którym widziałaś nagi tors innego mężczyzny ma inne znaczenie. Taki sen wskazuje na pustkę emocjonalną w rzeczywistości. Twój obecny partner nie zawsze jest w stanie w pełni Cię wesprzeć na polu duchowym przez co masz poczucie samotności.