O ile pająków boją się zarówno mężczyźni jak i kobiety, o tyle Strach wobec Myszy jest domeną kobiet.Owa niechęć może być na co Dzień całkowicie spychana w sferę podświadomości ze względu na Strach przed odrzuceniem przez najbliższych ludzi. Sny o Myszy uwalniają jednak tę niechęć, sprawiają, że tuż po przebudzeniu z takiego snu jest Ona najbardziej odczuwana.

Mysz domowa jest gatunkiem, który potrafi zadomowić się dosłownie wszędzie tam, gdzie mieszka człowiek. Znajduje się je nawet na stacjach antarktycznych, a nawet w chłodniach, gdzie temperatura nie wzrasta powyżej 0 st. Celsjusza. Jest wszystkożerna, potrafi dostosować się do każdych warunków bytowania. Jeśli śni Ci się więcej niż jedna mysz, może to oznaczać olbrzymią zaborczość wobec innych osób. Osoby śniące o całych stadach Myszy prowadzą zazwyczaj pasożytniczy tryb życia. Oznacza to czerpanie jak największych korzyści ze znajomości z drugą osobą, której nie daje się jednak niczego w zamian. Osoby takie potrafią w bardzo łatwy sposób wzbudzić poczucie winy w innych osobach w celu zwiększenia korzyści płynących z utrzymywania danej relacji. Często tracą przyjaciół, ale nigdy się tym zbytnio nie przejmują, gdyż szybko potrafią Znaleźć nowych ? nawiązywanie kontaktów nie sprawia im żadnego problemu.

Sny o myszach pojawiają się również u ludzi ze skłonnościami do utrzymywania notorycznego, dużego bałaganu w swoim otoczeniu (szczególnie w domu). Takie osoby lubią zbierać różne niepotrzebne rzeczy, przynosić je do domu i składować przez bardzo długi okres czasu. Owe nawyki są odzwierciedlane właśnie w snach o myszach i stanowią ważny sygnał by zrewidować dotychczasowy tryb życia i jak najszybciej go zmienić.

Zainteresowała Cie tematyka tego artykułu? Daj nam znać w komentarzu! Jesli śniło Ci się inne zwierze i chcesz poznać naszą interpretację tego snu skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji snów na naszym portalu. Wyszukiwarka ta znajduje się w prawym górnym rogu.

Dodatkowo mogą Cie również zainteresować artykuł o podobnej tematyce: Pies, Kot oraz Zwierzę.