Trawa we śnie zapowiada odrodzenie się radości w sercu śniącego! Jeśli miałeś sen o trawie to będziesz mieć niedługo przypływ optymizmu i poczujesz, że kochasz “cały świat” – a to dlatego, że i świat będzie Kochać Ciebie! Jeśli przytrafił Ci się sen o trawie to pamiętaj, że zwłaszcza w sprawach zawodowych i organizacyjnych, będą pojawiać się okoliczności, które będą sprzyjać załatwianiu różnych spraw. Na Twojej ścieżce będą pojawiać się pomocni Ludzie a problemy będziesz rozwiązywać z łatwością.

Śniło Ci się, że biegałeś po świeżo skoszonej trawie? Może to być przedsmak niepowodzeń i rozczarowań w miłości. Jeśli gdzieś opodal wciąż leży stos skoszonej trawy może to oznaczać, że nie dawno podjąłeś niewłaściwą decyzję. Jeśli zatrzymałeś się na stosie skoszonej trawy, sennik zwiastuje, że wkrótce otrzymasz możliwość pozbycia się długów.

Trawiaste zacisze jest również świetnym miejscem na randkę. Jeśli spotkałeś się we śnie z ukochaną osobą i spędziliście tam ze sobą trochę czasu, oznacza to, że podświadomie chcesz pracować nad tą relacją i ją rozwijać.

Trawa jest czymś zwykłym, każdy miał z nią styczność. Sen w takiej kompozycji może oznaczać potrzebę oderwania od życia w ciągłym biegu. Bardzo możliwe jeżeli śniła Ci się trawa, że potrzebujesz odpoczynku, czegoś zwykłego.

 

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce. Przykładem takich snów są: Biegać po łąceŁąka