Łąka we śnie jest symbolem sielanki, beztroski i chęci zrelaksowania się. Pojawiać się może w snach w czasie przeżywanego stresu lub chęci ucieczki od codziennie prowadzonego życia.

Widok łąki w marzeniach sennych – znaczenie

Sen o łące może też pojawiać się u ludzi pracujących na co Dzień pod presją czasu, którzy w związku z wykonywaną pracą odczuwają duży dyskomfort.

Łąka we śnie jest też symbolem sielskiego, wiejskiego życia, z dala od problemów, które wiążą się z życiem w większej aglomeracji. Jeśli na co Dzień odczuwasz Zmęczenie życiem wśród tłumów ludzi, śniąca się łąka może symbolizować Twoje pragnienie wyrwania się z dusznego dla Ciebie trybu życia.

Śniło Ci się, że biegałeś po świeżo skoszonej łące? Może to być przedsmak niepowodzeń i rozczarowań w miłości. Jeśli na łące wciąż leży stos skoszonej trawy może to oznaczać, że nie dawno podjąłeś niewłaściwą decyzję. Jeśli zatrzymałeś się na stosie skoszonej trawy, sennik zwiastuje, że wkrótce otrzymasz możliwość pozbycia się długów.

Czy miałeś sen, że biegasz boso? Może to symbolizować Twoją potrzebę przejęcia kontroli nad sprawami w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dla innych sen ten symbolizuje życie według własnych zasad.

Bieganie po łące jako bardzo popularnych symboli sennych

Jeśli podczas biegu nadepnąłeś na węża, ukrytego w wysokiej trawie, to jest to zły znak. Dla niektórych sen może zwiastować zbliżające się kłamstwa i oszczerstwa pod Twoim adresem, co w konsekwencji negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Bieganie w deszczu we śnie może świadczyć, że dzięki swojej intuicji i doświadczeniu podejmiesz wkrótce dobrą decyzje. Poprzez słuchanie swojego wewnętrznego głosu będziesz w stanie uniknąć toksycznych osób i pozyskać nowe perspektywy w biznesie.

Bieganie razem ze swoją ukochaną osobą może świadczyć o waszej bliskości i miłości. Czujesz się pewnie ze swoją bratnią duszą i jesteś w stanie udać się z nią wszędzie. Zielona łąka symbolizuje dobrobyt i szczęście, a bieganie z osobą, którą się kocha może symbolizować nowy rozdział w życiu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.