Bomba we śnie znaczenie | Sennik Online

Bomba

Jakie znaczenie może mieć Bomba we śnie?

Bomba we śnie nie wróży nic dobrego. Jest to symbol zwiastujący nieprzyjemności i problemy, które pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Sen o bombie może być również traktowany jako odzwierciedlenie napięcia i niepokoju towarzyszącego śniącemu. Jeśli śni ci się Wybuch bomby lub, że w oczekujesz na Wybuch to może oznaczać, że w twoim życiu zaistniały okoliczności, które napawają cię lękiem. Szczególnie osoby, które miewają uporczywe sny o bombach i wybuchach powinny przyjrzeć się swojemu życiu, ponieważ Napięcie towarzyszące im na co Dzień może eksplodować niczym bomba.

Sen można zinterpretować inaczej gdy śni Ci się wybuch bomby. Może to oznaczać, że w niedalekiej przyszłości znajdziesz się w sytuacji, którą trudno będzie kontrolować. W niektórych przypadkach na przykład zjawisko bomby nuklearnej we śnie może być powiązany z jakąś kłótnią. Może to dotyczyć kłótni, która już się zdarzyła i próbujesz po niej dojść do siebie lub takiej, która ma dopiero się wydarzyć.

Z drugiej strony istnieją również interpretacje zjawiska bomby we śnie jako coś dobrego. W przypadku gdy widzisz bombę we śnie, a w Twoim życiu ostatnio nie było najlepiej, możliwe, że czeka Cie czas w którym będziesz mógł się rozluźnić i przemyśleć to co się działo wokół Ciebie.

Bomba może się pokazać w Twoim śnie na różne sposoby:

  1. W postaci eksplozji (jak na powyższym obrazku)
  2. Jako bomba w samolocie którym np. lecisz
  3. Jako scena w której Ty wiesz, że bomba gdzieś się znajduje w Twoim otoczeniu i próbujesz ją znaleźć

Zadaj sobie pytania:

  1. Czy jest w Twoim życiu teraz coś co Cie męczy?
  2. Czy jest w Twoim życiu coś od czego próbujesz uciec?

Dodatkowo może Cie zainteresować tematyka snów o Utracie bliskiej osoby oraz odczuwaniu lęku we śnie.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.