Sen o hippisie zapowiada wyzwolenie się w sferze zawodowej.

Sen z postacią Hippisa i jego znaczenie w senniku

Jeśli śnił Ci się Hippis to spodziewaj się, że zapragniesz zajmować się zarobkowo czymś co jest zgodne z Twoimi zainteresowaniami i sprawia Ci przyjemność. Po to aby spełnić się zawodowo będziesz nawet w stanie zrezygnować z wysokich zarobków.

Śniło mi się, że jestem hippisem, co to oznacza? Taki sen może oznaczać, że nadszedł moment na przemianę duchową i dojrzeć w sprawach emocjonalnych. W niektórych przypadkach, to także znak, że musisz zwracać szczególną uwagę na swoi nawyki zakupowe. Sen może przydarzyć się osobom, którzy w codziennym życiu mają skłonności do kupowania niepotrzebnych rzeczy. Poprzez przeanalizowanie swoich wydatków będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze.

Dlaczego miałam sen, że umawiam się z hippisem? W rzeczywistości brakuje Ci bratniej duszy, która Cię wysłucha i wesprze. Chociaż nie brakuje Ci osób, to czujesz się niezrozumiana, a Twoje problemy są często bagatelizowane. Wizja taka może wskazywać, że jesteś w stanie radykalne zmienić swoje życie. Należy pamiętać, że nie warto zmieniać się dla innych, tylko dla siebie. Jeśli chcesz, żeby Twoje problemy zostały wysłuchane, to rozważ wizytę u terapeuty.

Jak jeszcze Hippis może być obecny w Twoim śnie?

Moje dziecko było hippisem, co może oznaczać taki sen? Niekiedy taki sen może się przydarzyć jeśli Twoje dziecko jest w fazie dojrzewania. Moment, w którym tracisz kontrolę, a Twoja pociecha wyrabia charakter. To także sygnał dla Ciebie, że musisz więcej uwagi poświęcać na swoje dziecko, nawet jeśli nie zgadzasz się jego wyborami.

Jakie znaczenie ma bójka z hippisem we śnie? Wkrótce może czekać konflikt, kłótnia czy afera, w którą zostaniesz wciągnięty bez chęci udziału. Warto wykazać się cierpliwością i zdrowym rozsądkiem, gdyż tylko w ten sposób wyjdziesz z kłopotliwej sytuacji obronną ręką.

Dla osoby przedsiębiorczej to może być znak, że musisz zwracać szczególną uwagę na swoją konkurencję. Niektórzy mogą posunąć się do nieczystych zagrywek i zaszkodzić Twoim wpływom.