Cerowanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Cerowanie w marzeniach sennych symbolizuje zawarcie zgody z osobą, z którą śniący od dłuższego czasu jest skłócony. Choć naprawa relacji będzie wymagała od Ciebie poświęcenia i uwagi, to wszystko zakończy się pomyślnie.

Zobaczyć proces cerowania materiału we śnie, wróży drobne nieprzyjemności oraz przykrości, jakich śniący doświadczy w najbliższym czasie. Sen, w którym dostrzegasz kogoś, kto coś ceruje, mówi o tym, że już niedługo zakopiesz topór wojenny z osobą z bliskiego otoczenia, z którą długo byłeś skonfliktowany. Szczera rozmowa oraz wyjaśnienie sobie pewnych spraw sprawi, że postanowicie na nowo odbudować zerwaną więź – ta z każdym dniem będzie się umacniała. Kiedy śnisz o tym, że sam coś cerujesz, oznacza to, że nagle zainteresujesz się kimś lub czymś, co do tej pory nie miało dla Ciebie większego znaczenia. Zacznij działać natychmiast, nie odkładaj podjęcia decyzji na później, a dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas może zwiastować przejściowe kłopoty finansowe. Uważaj komu, pożyczasz pieniądze!

Gdy śnisz o cerowaniu brudnej odzieży, świadczy o tym, że choć będziesz bardzo się starał, to nie uda Ci się naprawić tego, co zepsułeś. Z kolei sen, w którym cerujesz czystą odzież to dobra wróżba, wieszcząca wielkie szczęście i powodzenie. Już niedługo Twoje dotychczasowe życie zmieni się na lepsze. Jeżeli we śnie widzisz, jak ktoś ceruje Twoje rzeczy osobiste, wskazuje to na brak samodzielności oraz rozwagi. Weź swój los we własne ręce, w przeciwnym razie nie znajdziesz daleko! Zamiast pytać o zdanie innych, posłuchaj swojej intuicji oraz rozumu.

Kiedy we śnie usilnie próbujesz coś zacerować i nie możesz tego zrobić, potraktuj to jako ostrzeżenie przed rozsiewaniem plotek. Przez Twój długi język oraz mówienie nieprawdy ktoś będzie bardzo cierpiał. Marzenie senne, w którym dostrzegasz siebie w zacerowanym ubraniu, wskazuje na stabilną sytuację finansową – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał się na zakupy i uzupełnił swoją szafę.