Liczba pięć uosabia siłę, władzę i potęgę.

Symbolika cyfry 5 w marzeniach sennych

Piątka jest symbolem miłości i mądrości. Jeśli w Twoim śnie pojawiła się Liczba pięć to spodziewaj się, że najbliższy Czas stanie dla Ciebie pod znakiem zdobywania i tworzenia. To jest także dobry czas do samorealizacji i zdobywania nowej wiedzy życiowej. Zaplanuj kolejne cele na przyszłość, bo wkrótce możesz mieć zastrzyk pozytywnej energii, którą warto przekuć w działanie.

Piątka we śnie zapowiada okres wzmacniania pozycji życiowej, wszelkie działania jakich się teraz pojmiesz przyniosą Ci sukcesy i będą stanowiły trwały fundament Twojej przyszłości. Uważaj jednak na zbyt duże ambicje i buńczuczność ponieważ takie postawy mogą zniweczyć, wszystko na co zapracowałeś do tej pory.

Dla niektórych cyfra pięć może symbolizować niespełnione fantazje seksualne. Dlatego jeśli jesteś obecnie w związku miłosnym należy być czujnym na zewnętrzne pokusy i im nie ulegać. Dla osób samotnych to dodatkowy znak poznania nowej osoby, z którą zaspokoisz wszelkie swoje pragnienia. Istnieje nawet szansa na nawiązanie długotrwałej relacji opartej na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Co jeszcze może oznaczać „piątka” w Twoich snach?

Widzenie piątki we śnie może mówić osobie śniącej o zbliżającym się ważnym wydarzeniu w swoim życiu. Może ono nastąpić 5 dnia miesiąca, w 5 tygodniu roku lub w miesiącu maj. Nie wykluczone, że ważne wydarzenie nastąpi po pięciu dniach od zobaczenia tej wizji.

Co oznacza sen, w którym znalazłaś 5 złotych? Taka wizja jest znakiem, że Twój drobny czyn będzie miał pozytywny skutek dla bliskiej Ci osoby. To także znak, że ktoś z rodziny może potrzebować Twojej pomocy, której będziesz w stanie udzielić.

Dla osób przedsiębiorczych sen jest oznaką stabilności. Wkrótce uda Ci się wyjść na prostą i pozyskać stabilne źródło dochodu. Wykorzystaj ten spokojny okres na relaks i odpoczynek, szczególnie jeśli ostanie tygodnie były nacechowane stresem i przemęczeniem.

Sen, w którym widziałaś 5 na tarczy zegara może mówić o tym, że uda Ci się rozwiązać problemy, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju.