Całowanie stóp we śnie zapowiada powodzenie w kwestiach finansowych. Jeśli śniło Ci się, że Twoje stopy są całowane to oczekuj, że wszelkie decyzje finansowe podjęte przez Ciebie będą bardzo korzystne. Warto będzie inwestować czy zakładać lokaty. Jeśli śniło Ci się, że to Ty całujesz cudze stopy to prawdopodobnie dasz komuś dobrą radę, dzięki której ta osoba się wzbogaci.

Całowanie stóp we śnie wielu osobom kojarzy się z pewnego rodzaju uległością. Czy jest to prawidłowa interpretacja? Niekoniecznie, ale też nie jest błędna. Otóż całowanie stóp we śnie można zinterpretować jako sposób na okazywanie miłości, dbanie o kogoś. A samo okazywanie miłości oczywiście można rozwinąć na różne sfery.

Niektórzy również samo całowanie stóp rozpatrują w kategorii fetyszu. To już oczywiście jest kwestia indywidualna.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw całowania stóp? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu jesteś w jakimś związku? Jakiejś dziwnej relacji? Jesteś osobą wstydliwą i pokorną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem całowania stóp, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym całujesz stopy, może oznaczać posłuszeństwo, poddaństwo lub właśnie walkę z tym. Ten symbol jest również świadectwem, że jesteś osobą elastyczną.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Koniecznie musisz przeczytać takie artykuły jak Uklęknąć, Kłaniać się, Klęczeć, całować oraz buty.