Jeśli śnił Ci się Trener to prawdopodobnie brak Ci motywacji do działania, zaległe sprawy odkładasz na bok i nie potrafisz się zmobilizować by domknąć rozpoczęte projekty. Na szczęście w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która zafunduje Cie ?terapię wstrząsową? i zmusi do działania.

Trener na siłowni

Bez wątpienia trener we śnie jest pewnego rodzaju dzwonkiem do działania. Wiele zależy od tego, w jakich okolicznościach Ci się trener przyśnił.

Przyśniło Ci się, że byłeś z trenerem na siłowni? Może to oznaczać, że potrzebujesz publicznego zobowiązania. Wiele osób ma tak, że przed lustrem powtarzają sobie co tydzień, że od poniedziałku zaczynają pracę nad sobą. Niestety potem nadchodzi poniedziałek i nic się nie dzieje. Publiczne zobowiązanie pozwala nam utworzyć taki wirtualny bat. Dzięki niemu będziemy pamiętać, że coś obiecaliśmy i musimy teraz się wywiązać. Oczywiście nie musisz iść do telewizji, żeby ogłosić całemu światu co planujesz. Możesz nawet powiedzieć o tym swoim najbliższym, komuś z rodziny, przyjacielowi. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz dyscyplinę oraz wsparcie.

Na przykład jeśli chcesz schudnąć, takie powiedzenie najbliższym może mieć wiele zalet. Po pierwsze, Twoi najbliżsi nie będą Cie wyciągać do restauracji, gdzie będziesz jeść niezdrowo. Po drugie, będą Cie kontrolować, chociażby przypominając o diecie, gdy zobaczą, że jesz coś niezdrowego.

Wygrywanie zawodów

Wymarzone zwycięstwo na zawodach, zgodnie z interpretacją wschodnich znaczeń snów, oznacza zwiększenie autorytetu i reputacji w oczach innych. Co więcej, zwiększysz samoocenę, a to jest ważniejsze osiągnięcie niż wszystkie inne.

Kiedy śnimy o zwycięstwie oraz wygrywaniu w dowolnych grach, zwłaszcza w grach hazardowych, oznacza, to niepoważne podejście śniącego do własnego życia. Może się to źle skończyć, kiedy widzisz to we śnie, powinieneś przemyśleć sposób w jaki traktujesz swoje życie.

Ale jeśli śniłeś o tym, że obstawiłeś zakład i wygrałeś, lub byłeś dojrzały w sporze, wizja ta obiecuje zmiany w losie śpiącego na lepsze.