Sen o żołędziach zapowiada zakończenie pewnego etapu w życiu. Jeśli śni Ci się, że zbierasz żołędzie to spodziewaj się, że będziesz zbierać Owoce swojej pracy, zostaniesz wynagrodzony za wysiłki. Jeśli śnią Ci się zgniłe żołędzie to może spotkać Cię rozczarowanie – Twoje oczekiwania lub plany mogą się nie spełnić.

Dlaczego śniło mnie się, że zbieram żołędzie w lesie? Wkrótce możesz otrzymać nieoczekiwane wieści lub poznać odpowiedź na pytanie, które nęka Ciebie od dłuższego czasu. Musisz uważać, bo nie wszystkie odkryte sekrety przyniosą radość. Niektóre mogą poważnie naruszyć Twój spokój ducha i zaburzyć światopogląd. Dlatego zadaj sobie pytanie czy na pewno chcesz poznać prawdę i ryzykować tym swoje szczęście?

Co oznacza sen, w którym ktoś daje Ci żołędzia? Taka wizja może oznaczać, że w rzeczywistości jesteś osobą empatyczną, która dobro innych stawia nad swoje. Zawsze jesteś w stanie udzielić pomocnej ręki, dlatego bliscy często udaję się do Ciebie po porady. Potrafisz się zachować w nowych sytuacjach, dlatego łatwo nawiązujesz nowe znajomości i kontakty z ludźmi. Potrafisz czerpać energię przebywając wśród innych ludzi, a inni czerpią pozytywną energię od Ciebie.

Widziałam wiewiórkę, która ma żołędzia, co to może oznaczać? Taki sen może oznaczać, że wkrótce czeka Cię spokój ducha i odpoczynek. Ma to szczególne znaczenie jeśli w najbliższym czasie planujesz wyjazd po za miasto. Twoje wakacje mogą okazać się niezwykle udane i przeżyjesz wiele niezapomnianych wrażeń. Dla innych to także sygnał, że teraz jest dobra okazja, żeby zaplanować swoje wakacje na przyszłość. Regeneracja wewnętrznych baterii i ucieczka od codzienności może mieć pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie.

Dla osób samotnych taki sen wskazuje na rozkwit życia towarzyskiego oraz miłosnego. Wkrótce otrzymasz okazję na poznanie nowych osób, a z niektórymi nawet nawiążesz bliższe relacje. Korzystaj z propozycji wyjść towarzyskich, gdyż nigdy nie wiadomo gdzie poznasz tego jedynego. Teraz też jest świetna okazja na samorozwój i realizację własnych planów.