Chmura we śnie znaczenie | Sennik Online

Chmura pojawiająca się w marzeniach sennych zazwyczaj symbolizuję wewnętrzny spokój i harmonię. W negatywnym kontekście może wskazywać brak logicznego myślenia, w efekcie czego śniący często i zupełnie niepotrzebnie pakuje się w kłopoty.

Jeśli w Twoim śnie pojawiły się białe i puszyste chmury, oznacza to, że problem, z którym od dawna się zmagałeś, w końcu zostanie rozwiązany. Bądź spokojny – wszystko ułoży się po Twojej myśli. W sprawach sercowych zwiastują nową miłość. Gdy w marzeniu sennym zobaczysz ciemne, burzowe chmury to znak, że nadciąga burza emocjonalna. Nieuzasadniona złość i depresja to nie jedyne, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć!

Zachmurzone niebo widziane w snach jest symbolem odnoszącym się do specyficznego toku myślenia osoby śniącej. W Twojej głowie kłębi się zbyt wiele myśli. Najwyższa pora zająć się tym, co jest w życiu naprawdę ważne.

Sen, w którym chodzisz po chmurach to bardzo dobry znak, mówiący o tym, że już niedługo odzyskasz pełną kontrolę nad własnym życiem i sukcesywnie zaczniesz realizować zamierzone sobie cele.

Chmury rozwiane przez wiatr pojawiające się w marzeniach sennych symbolizują szczęście i radość. W negatywnym sensie mogą wskazywać na niezdecydowanie i niepewność. Z kolei skłębione chmury wskazują na wewnętrzny spokój oraz wielką pomyślność. Chmury deszczowe widziane w snach zwiastują smutek i zmartwienia, a niekiedy także i problemy zdrowotne.

Sen o chmurach gradowych symbolizuje trudne chwile, z jakimi przyjdzie Ci się zmagać. Być może ponownie będziesz musiał zmierzyć się z problemami z przeszłości. Gdy we śnie widzisz przejrzyste chmury, przez które przedostają się promienie słoneczne, to możesz się cieszyć. Symbol ten wróży Ci osiągnięcie upragnionego sukcesu, co będzie miało pozytywny wpływ na Twoją przyszłość.