Antykwariat we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Jeśli miałeś sen o antykwariacie to czeka Cię Zabawa w miłym gronie.

Kiedy byłam młodsza, śniłam o  chodzeniu do sklepów z antykami. Ich zwiedzanie zawsze sprawiało mi wiele radości i uwielbiałem znajdować ukryte skarby. Często znajdowałam najpiękniejsze rzeczy, których nigdy nie znalazłabym nigdzie indziej.

Jednym z moich ulubionych zajęć było chodzenie do antykwariatów z moją mamą. Często znajdowałyśmy najbardziej niesamowite rzeczy. Pamiętam, że pewnego razu znalazłyśmy najpiękniejszą suknię ślubną. Była pokryta kwiatami i miała najładniejsze dzwoneczki. Byłam w niej tak zakochana. Moja mama w końcu mi ją kupiła i założyłam ją w dniu ślubu. To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu.

Mam też miłe wspomnienia z chodzenia z przyjaciółmi do antykwariatów. Często znajdowaliśmy najbardziej unikalne rzeczy i mieliśmy wiele radości z odkrywania wszystkiego. Pamiętam, że pewnego razu znalazłyśmy najpiękniejszą suknię panieńską. Była taka delikatna i ładna. Tak bardzo mi się podobała.

Bardzo lubię chodzić do sklepów z antykami, bo zawsze jest tam dużo zabawy. Uwielbiam szukać ukrytych skarbów i zawsze znajduję najpiękniejsze rzeczy. To świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Pewnego razu pewna śniłem że odwiedzam sklep z antykami i kupuję kilka pięknych starych obrazów i mebli. Byłam tak zadowolona ze swojego zakupu, że postanowiła urządzić w tym sklepie wesele. Właściciel sklepu był tak zadowolony z interesu marzycielki, że postanowił dać jej zniżkę na obrazy i meble. Przyznam że to był trochę dziwny sen.