W religii i kulturze postać Adama jest pierwowzorem mężczyzny, który dopuścił się grzechu pierworodnego.

Znaczenie snów z postacią Adama 

Mężczyzna, który widzi we śnie postać Adama może być wystawiony na pokusy a jego silna wola zostanie poddana próbie. Jeśli przyśnił Ci się we śnie Adam, może to oznaczać wiele różnych rzeczy. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

Kobieta, która śniła o postaci Adama może stać się przedmiotem pożądania a przez to uwikłać się w skomplikowane sytuację osobistą.

Dla mężczyzny sen jest wskazówką, że więcej uwagi powinien poświęcać swojej ukochanej. Nie spędzaj zbyt dużo czasu w pracy czy przed telewizorem, tylko zaplanuj wspólną kolacje ze swoją partnerką.

Dla przedsiębiorców taki sen ostrzega przed ofertami od nieznanych osób. Istnieje prawdopodobieństwo, że przez swoją lekkomyślność padniesz ofiarą oszustwa lub intrygi, która wpłynie bardzo negatywnie na Twoją reputację. Radzi się, żeby w pracy skupić się na obecnych celach i wstrzymać się z rozpoczynaniem nowych projektów.

Inne przykłady snów z Adamem

Dla kobiety taki sen jest uosobieniem związku i pociągu do płci przeciwnej. We śnie obraz Adama może wyglądać jak Twój kochanek, partner, mąż lub inny mężczyzna, który swoim wyglądem przyćmiewa wszystkich innych. Dla młodych dziewczyn taki sen może również mówić o niezaspokojonych potrzebach seksualnych oraz przeżycia pierwszej nocy z wyjątkowym facetem.

Widzenie siebie w roli Adama ostrzega przed złymi ludźmi w Twoim życiu. Osoba u której często zasięgasz rady, wcale może nie życzyć Tobie jak najlepiej. Warto nie polegać za bardzo na opinii innych i kierować się własną intuicją.

Spotkanie Adama w ogrodzie przepowiada wątpliwości i dylematy w życiu śniącego. W niedalekiej przyszłości pojawi się kusząca propozycja, która może być zbyt niemoralna, a nawet nielegalna. Zdrowy rozsądek i trzymanie się własnych zasad pozwoli Ci podjąć słuszną decyzję dzięki które unikniesz konfliktów z prawem.

Zapraszamy również do lektury pozostałych artykułów.